94' Koniec meczu.
93' Szewczyk uderza płasko, nie bez problemu wybija obok siebie bramkarz GKS. 1
91' ...piłka przelatuje obok bramki Leszczyńskiego. 1496
91' Rzut wolny dla gości z 19 metrów, na wprost bramki. 1496
88' Rafał Kujawa i 4:0! 1

Stomil Olsztyn wygrał 4:0 z GKS-em Tychy, fot. Łukasz Kozłowski

Olsztyn - stadion Stomilu, 24 września 2016 r., godz. 19:45

Pewne zwycięstwo, 4:0 z GKS Tychy

24.09.16 21:35   zic   12

W meczu 10. kolejki piłkarskiej I Ligi Stomil Olsztyn wygrał na własnym stadionie z GKS Tychy 4:0 (1:0). Wynik spotkania otworzył piękną bramką Patryk Kun, drugiego gola zdobył Tsubasa Nishi, a wynik meczu ustalił dwoma bramkami Rafał Kujawa.

Stomil dobrze wszedł w to spotkanie i szybko wypracował sobie przewagę. Efektem tej przewagi było objęcie prowadzenia już w 20. minucie gry, a piękną bramkę zdobył Patryk Kun, który najpierw zrobił sobie miejsce, aby oddać mocny, nie do obrony strzał tuż przy słupku bramki Pawła Florka.

Po zdobyciu bramki olsztynianie zwolnili tempo, pozwalając na więcej przeciwnikom. Goście jednak nie potrafili skutecznie zagrozić bramce. Stomil za to w 52. minucie wyprowadził drugi cios - Tsubasa Nishi dobił uderzenie Rafała Kujawy i na tablicy pojawił się wynik 2:0. W końcówce spotkania dwie bramki dołożył Rafał Kujawa, najpierw w 77. minucie z akcji, potem w 88. minucie z rzutu karnego.

Popis skuteczności olsztyńskiej drużyny w tym meczu, cztery bramki i trzy punkty, to jest to co chcemy oglądać co spotkanie. Kolejny mecz Stomil rozegra za tydzień w niedzielę na wyjeździe, w Siedlcach przeciwnikiem będzie miejscowa Pogoń.

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Patryk Kun, Tsubasa Nishi, I liga, Rafał Kujawa, Olsztyn, stadion Stomilu