94' Koniec meczu.
93' Piotr Skiba broni strzał Donalda Djoussé
91' Rzut rożny dla gospodarzy.
90' 4 minuty doliczone.
89' Robert Szczot po szybkiej kontrze podwyższa wynik na 2:0.

Grudziądz

Piłkarska niemoc w Grudziądzu

15.08.15 21:52   zic, kyn   11

W trzeciej kolejce piłkarskiej I Ligi Stomil Olsztyn przegrał po nieciekawej grze w wyjazdowym spotkaniu z Olimpią Grudziądz 0:2 (0:1).

Stomil Olsztyn rozpoczął mecz niepewnie, czego efektem był rzut karny dla gospodarzy już w 6. minucie. Na murawę padł Donald Djoussé, a zdaniem sędziego faulował Czarnecki. Rzut karny na bramkę zamienił Marcin Kaczmarek. Stomil obudził się dopiero około 20 minuty, powoli zdobywał przewagę, jednak niewiele z tej przewagi wynikało i do przerwy zszedł z jednobramkową stratą.

W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Stomil przeważał, momentami zamykając drużynę Olimpii na własnej połowie, jednak miał spory problem ze stworzeniem sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. Pod koniec spotkania, szybką kontrę przeprowadzili gospodarze, po której Robert Szczot ustalił wynik spotkania na 2:0.

Po trzech kolejkach Stomil ma na koncie 4 punkty. Kolejne spotkanie rozegramy już za tydzień, z Rozwojem Katowice.

W dzisiejszym spotkaniu poraz dwusetny w ligowym spotkaniu w barwach Stomilu zagrał Grzegorz Lech.

Tagi: Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz

1. 16.08.15 17:33 ArkoMrągowo

Nic się nie stało .Karny z kapelusza ustawił mecz. Z relacji wynikalo ze chlopcy walczyli do końca zabrakło szczescia. Bedzie dobrze ,jeszcze jak wroci Igła i Wełna.

2. 16.08.15 15:10 F.R.T.

i mecz z rozwojem zaczyna być już ważny !! SPW !!

3. 16.08.15 11:02 mokat

a czemu nie gra Trzeciakiewicz

4. 16.08.15 10:45 ericforman

Panowie bez napinki...z relacji w Radiu Olsztyn wynikało, że piłkarze bardzo chcieli w grudziądzu wygrać, można nawet odnieść wrażenie, że w tym sezonie to my mamy bardziej poukładany zespół niż oni. Uważam ,że przegraliśmy troche pechowo po prostu ten mecz nie ułożył się jak w założeniach. Nie srajcie się więc po 2 meczach a nawet jak przejebiemy jeszcze kolejny. Nasi piłkarze to równe chłopaki ale porównajcie sobie poziom sportowy śląska (ekstraklasa) a np nas, jesteśmy cały czas tylko średniakiem w tej lidze. głowa do góry i nie wywierajcie presji. Tylko Stomil !

5. 16.08.15 09:24 chodi

Świetna atmosfera w szatni, nowi sponsorzy, pełne trybuny.... to wszystko można szybko roztrwonić, jeżeli za tym wszystkim nie idą wyniki! Panowie piłkarze w tej lidze wygrywa się zaangażowaniem, agresywnoscią i doświadczeniem, w następnym meczu tylko zwycięstwo!!!... nie remis - to nas już nie interesuje, tylko zwycięstwo, bo za chwile może się okazać , że historia zatoczy koło i sami będziecie drżeć o ligowy byt, a tego chyba nie chcielibyście doświadczyć....

6. 16.08.15 05:01 Maniuś

Bez napastnika to nawet będzie ciężko o remis. Bo lukasik i Karłowicz to tacy snajperzy ze sZok.

7. 15.08.15 23:02 korgan79

No ale chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądził, że MY tym składem będziemy wygrywać wszystkie mecze... 4 oczka w 3 meczach ( w tym 2 na wyjazdach ) to nie jest jak na tą ekipę zły wynik ...

8. 15.08.15 22:57 19BR45

Fajnie, że pojawiają się sponsorzy wzrasta zainteresowanie, ale nie ukrywajmy czas skończyć klepać się po plecach i głaskać bo rywale zaraz odskoczą i okaże się, że znów gramy o zaszczytne 14 miejsce. Jednym słowem trzeba brać się za robotę , zapier... i grać tym co mamy bo będzie źle SPW!

9. 15.08.15 22:04 ww

I się kupi bilet spokojnie! :) Zmieniając pewne powiedzenia - jest sianka nie ma granka :)

10. 15.08.15 22:01 Bunny

czemu jak jakas malpa sie kladzie na naszym karnym jest 11, a jak kopie naszych nie ma ?

11. 15.08.15 21:59 A.

Dwa mecze, dwie porażki, stosunek bramek: 1-7. Z Rozwojem nie będzie problemu z miejscami i biletami.