Artykuł

Piłkrze Stomilu Olsztyn odwiedzili uczniów SP3 w Olsztynie, fot. stomilolsztyn.com

Piłkrze Stomilu Olsztyn odwiedzili uczniów SP3 w Olsztynie, fot. stomilolsztyn.com

Piłkarze Stomilu odwiedzili uczniów z SP3 w Olsztynie

05.12.13 19:11   em   3  

Piłkarze Stomilu Olsztyn nie przypadkowo gościli w czwartek w Szkole Podstawowej nr 3 w Olsztynie. Uczniowie tej szkoły najliczniejszą grupą odwiedzali w rundzie jesiennej olsztyński stadion.

Szkoła w nagrodę otrzymała: laptop, piłkę z autografami zawodników Stomilu Olsztyn, a dodatkowo wręczono 50 voucherów na mecz inaugurujący rundę wiosenną obecnego sezonu w Olsztynie.

Drugie miejsce w tym konkursie zajęło Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Olsztynie (komplet strojów sportowych), a trzecie miejsce szkoła Cogito (zestaw piłek).

Tomasz Bzdęga, Arkadiusz Koprucki, Piotr Skiba, Michał Leszczyński, Piotr Łysiak oraz Dominik Kun uczestniczyli w pokazowym treningu dla uczniów SP 3 w Olsztynie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Bzdęga, Arkadiusz Koprucki, Piotr Skiba, Michał Leszczyński, Piotr Łysiak, Dominik Kun


Komentarze

  1. 06.12.13 10:44 Pruski

    Przyjemnie wiedzieć, że moje byłe liceum zajęło drugie miejsce w tej "rywalizacji". SPW!

  2. 06.12.13 00:00 SzEFoo

    SP3 POJEZIERZE!

  3. 05.12.13 20:46 Piekarz/OKS

    Brawo! Fajna akcja promocyjna Dumy Warmii!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!