Artykuł

Piotr Głowacki, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Głowacki, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Głowacki: Brakowało ostatniego podania

04.04.18 22:58   em   4  

Stomil Olsztyn przegrał 1:2 z Wigrami Suwałki. Po meczu o komentarz poprosiliśmy Piotra Głowackiego, który pojawił się w drugiej połowie na boisku.

- Słabo zaczęliśmy tę rundę, bo zdobyliśmy tylko jeden punkt. Jesteśmy tym faktem podłamani. Musimy trzymać się razem, mocno pracować i szukać szczęścia w kolejnych meczach. Jak wygramy pierwszy mecz, to ten worek się otworzy i będziemy wygrywać częściej. W każdym meczu gramy coraz lepiej w ofensywie, ale tracimy też w przeróżny sposób te bramki. Wigry nie były lepszym przeciwnikiem, bo były fragementy, gdzie my potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i rozegrać akcję. Brakowało ostatniego podania. Po bramce na 1:2 też przycisnęliśmy, gra wyglądała lepiej niż w poprzednich meczach i to musimy powielać w następnych meczach. Ciąży nad nami jakieś fatum, musimy to przełamać i w końcu wygrać.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, I liga, Komentarz po meczu, Piotr Głowacki


Komentarze

 1. 05.04.18 20:07 Pawlik

  Brakowalo umiejetnosci Tobie jesli juz Wigry na luzie graly i pewne 3 pkt .Pozdrow dla Abotta miej jaja i pojdz na zwolnienie jakies bo glowa boli cie ogladac napastnik jestes a bramki nie zdobyles jeszcze smiech na sali.

 2. 05.04.18 15:47 man

  Piotr proszę cie o nie wypowiadanie się po meczu , naprawdę proszę cie a wręcz błagam JAJ na święta nie poświęciłeś

 3. 05.04.18 14:29 tommy1976

  nie fatum, tylko nie ma gry bez piłki...komu ma grac ten co ma piłke jak reszta schowana za plecami. Ruszać się na tym boisku do wała !!!

 4. 05.04.18 09:01 yazwami

  brakowało wam ...wszystkiego!!!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!