Artykuł

Piotr Głowacki, fot. Emil Marecki

Piotr Głowacki, fot. Emil Marecki

Piotr Głowacki piłkarzem Stomilu

07.07.17 14:33   mmks   3  

Skrzydłowy Piotr Głowacki podpisał dzisiaj roczny kontrakt ze Stomilem Olsztyn.

25-letni zawodnik przez ostatni rok występował w Stali Mielec. W tym czasie zagrał w 24 meczach w lidze (649 minut na boisku), w których zdobył jednego gola.

Piotr Głowacki już w przeszłości przez pięć lat grał w "biało-niebieskich" barwach. W tym okresie zagrał w 81 meczach, w których zdobył dwie bramki.

Fortuna

Tagi: Piotr Głowacki, Stal Mielec, Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 07.07.17 19:50 Tiger

    Dobrze, że wraca. Jeszcze nie pokazał pełni swoich możliwości i teraz jest najwyższy czas żeby to się stało, powodzenia !

  2. 07.07.17 19:08 krzyżak

    Zawodnik z doświadczeniem znający olsztyńskie realia. Przyszli juniorzy będa sie mieli od kogo uczyć. W obecnych realiach powinnismy się cieszyć, że ktoś w ogóle chce do nas przyjść.

  3. 07.07.17 15:36 lechita

    żadne wzmocnienie ale witaj z powrotem

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!