kartki Adrian Żukiewicz ż
Łukasz Wojciechowski ż
Piotr Karłowicz ż
Paweł Grela ż
Bramki Pisa Barczewo: 42. Mateusz Turek - 17. Andrzej Skindel, 16. Daniel Bruchalski, 11. Bartłomiej Rodzeński, 15. Artur Kostrubski, 7. Rafał Witkowski, 14. Rafał Kowszun, 6. Norbert Buchholz (75, 3. Dawid Maciążek), 2. Paweł Sławiński (84, 9. Szymon Dobkowski), 5. Łukasz Szumski, 10. Jarosław Kaszuba (68, 13. Sebastian Spychała).
Stomil II Olsztyn: 13. Maciej Kowalski - 93. Igor Biedrzycki, 94. Adrian Żukiewicz (68, 28. Paweł Grela), 10. Kamil Perka (61, 97. Damian Zacheja), 18. Łukasz Wojciechowski, 17. Mateusz Sienikowski (69, 87. Dariusz Cekała), 8. Bartosz Bartkowski, 77. Paweł Łukasik, 88. Piotr Karłowicz, 11. Piotr Wypniewski, 7. Rafał Śledź.
Szczegóły sędziował: Piotr Szczypiński (Iława).

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały w meczu IV ligi z Pisą Barczewo 2:0 (1:0). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Paweł Łukasik oraz Piotr Karłowicz.

- Dwa ostatnie spotkania nam nie wyszły, dlatego teraz liczyło się zwycięstwo. W drugiej połowie przetrwaliśmy ataki Pisy i udało się wyprowadzić skuteczną kontrę.

Drużyna prowadzona przez Michała Alancewicza jest obecnie liderem IV ligi z dorobkiem 49 punktów.

mmks

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:18:48

90' Koniec meczu. WYGRYWAMY 2:0! BRAWO!
89' GOOOOOOOOOOOLLL - PIOTR KARŁOWICZ. Piłkę przejmuje Łukasik, podaje do Karłowicza, a ten strzela gola na 2:0! Brawo "biało-niebiescy"! 1414
88' Żółtą kartką ukarany Grela. 1414
85' Pisa atakuje, Stomil się broni... na razie mamy dużo szczęścia.
84' Szymon Dobkowski za Pawła Sławińskiego. 23
84' Kolejna dobra sytuacja Pisy, po raz kolejny Kowalski górą.
81' Wypniewski z rzutu rożnego trafia w... słupek.
79' Żółtą kartką ukarany Karłowicz za oddanie strzału po gwizdku sędziego.
77' Spychała dogrywa do Witkowskiego, a ten minimalnie obok bramki. Mamy dzisiaj szczęście.
75' Norbert Buchholz schodzi, a za niego na boisku pojawił się Dawid Maciążek. 23
69' Cekała wszedł na boisko za Sienikowskiego. 1414
68' W Pisie Spychała za Kaszubę, w Stomilu Grela za Żukiewicza.
68' Żółtą kartką ukarany Wojciechowski. 1414
64' Rzut wolny dla Pisy, jeden z rywali oddaje strzał i Kowalski z trudem wybija piłkę na rzut rożny.
63' Żółtą kartką ukarany Żukiewicz. 1414
61' Za Perkę na boisku pojawił się Damian Zacheja.
56' Perka popełnia błąd, Pisa wyprowadza kontrę, futbolówka trafia do Kaszuby, ale ten nie trafia... Mamy szczęście.
55' Pisa przeważa od początku drugiej połowy, ale póki co nic z tych akcji nie wynika.
52' Kaszuba ograł trzech zawodników, oddał strzał na bramkę, ale broni Kowalski.
46' Po dośrodkowaniu Bartkowskiego Turek mija się z piłką, pada na murawę, a Karłowicz nie trafia do pustej bramki.
46' 14:01 - rozpoczynamy drugą połowę!
45' Koniec pierwszej połowy. Rezerwy Stomilu prowadzą 1:0.
45' Bartkowski z TRZECH METRÓW trafia w bramkarza. 1414
36' Łukasik po raz kolejny podchodzi do rzutu wolnego, tym razem do bramki jest trochę dalej i piłka uderzona przez zawodnika "biało-niebieskich" przelatuje nad poprzeczką.
27' GOOOOOOOOOOOLLLL - PAWEŁ ŁUKASIK! Rzut wolny dla Stomilu z około 30 metrów, do piłki podchodzi Łukasik i pokonuje Turka! 1:0! 1414
25' Uff, ale teraz mieliśmy szczęście. Rafał Kowszun wyszedł sam na sam z Kowalskim, ale uderzył na szczęście minimalnie obok bramki. 23
19' Jak na razie spotkanie stoi na niskim poziomie, "biało-niebiescy" nie potrafią przebić się pod pole karne gospodarzy, w grze jest dużo niedokładności.
14' Kowalski wychodzi za pole karne, traci piłkę, ale na szczęście gospodarze oddają niecelny strzał.
9' Stomil miał trzy rzuty rożne, jednak w ostatecznym rozrachunku oddajemy niecelny strzał na bramkę Turka.
1' 13:02 - zaczynamy. Liczymy na trzy punkty, do boju "biało-niebiescy"!

W niedzielę (24 kwietnia) o godzinie 13:00 rezerwy Stomilu Olsztyn zagrają w wyjazdowym meczu IV ligi z Pisą Barczewo.

Pisa zajmuje obecnie trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

Trener Michał Alancewicz będzie mógł tym razem skorzystać z wracający po pauzie za kartki - Dariusza Cekały oraz Pawła Greli. Do gry zdolny jest także ostatnio kontuzjowany Piotr Karłowicz.