Początek rundy wiosennej w IV lidze

22.03.03 01:14   arch   0

Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Nowym Mieście Lubawskim. Miejscowa Drwęca nie bez kłopotu pokonała młody zespół OKP Warmia i Mazury 1:0. Jedyną bramkę zdobył Paweł Pasik w 38 minucie. Pierwsza część spotkania była wyraźnie pod dyktando gospodarzy. W drugiej połowie meczu olsztynianie zagrali z większym zaangażowaniem i byli równorzędnym przeciwnikiem dla miejscowych. W 80 min. Jacek Elgert mógł podwyższyć wynik meczu, lecz w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Piotra Skiby. W 85 min. Jacek Chodowiec z Drwęcy został ukarany czerwoną kartką.

18. Olimpia Olsztynek (10)

Prawdopodobnie zespół Płomienia Znicz Biała Piska zostanie ukarany walkowerem, gdyż przeprowadził pięć zmiań podczas meczu, zamiast czterech.