Podsumowanie statystyczne juniorów młodszych Stomilu

11.11.15 16:49   mmks   0

Tylko u nas statystyczne podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2015/16 w wykonaniu juniorów młodszych naszego klubu. Zapraszamy kibiców do lektury!

Przedstawiamy podsumowanie statystyczne rundy jesiennej sezonu 2015/16 w wykonaniu juniorów młodszych Stomilu Olsztyn.

W 13 meczach piłkarze Stomilu zdobyli 76 goli, co daje średnią 5,8 gola na mecz. Na własnym boisku zdobyli 45 goli (59%), a na wyjeździe 31 goli (41%). W I połowach meczów strzelili 27 goli (36%), a w II połowach 49 goli (64%).

Częstość wyników:
7-0 - 2 razy, 2-0 - 2 razy, 13-0 - raz, 12-0 - raz, 10-0 - raz, 9-0 raz, 5-0 - raz, 4-0 - raz, , 3-0 - raz, 1-0 - raz, 1-1 - raz.

Najwięcej goli (13) padło w meczu:
Stomil Olsztyn 13-0 Cresovia Górowo Iławeckie

Nawyższe zwycięstwo na własnym boisku: Stomil Olsztyn 13-0 Cresovia Górowo Iławeckie.
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-9 Stomil Olsztyn.

Najwyższy remis na własnym boisku: brak.
Najwyższy remis na wyjeździe: Naki Olsztyn 1-1 Stomil Olsztyn.

Najwyższa porażka na własnym boisku: brak.
Najwyższa porażka na wyjeździe: brak.

W kadrze znajdowało się 25 zawodników w tym 2 (8%), którzy nie zagrali w lidze. Wszyscy zawodnicy (100%) posiadali obywatelstwo polskie.

Spotkania Stomilu Olsztyn sędziowało 12 sędziów. Najwięcej meczów prowadził Leszek Podliński (Lubawa) - 2 (15%).

Piłkarzom Stomilu Olsztyn pokazano 8 żółtych kartek i 0 czerwonych kartek. Daje to średnią 0,6 żółtej i 0,0 czerwonej kartki na mecz. Najwięcej żółtych kartek ujrzał Adam Paliwoda - 3 (38%).

Zawodnicy wchodzący z ławki:
10 razy - KACPER SZCZERBA, MACIEJ WERKOWSKI.
8 razy - Kamil Kowalewski, Jakub Mosakowski.
5 razy - Wojciech Dymarski.
4 razy - Wiktor Bojarowski, Grzegorz Jatkiewicz, Piotr Paderewski, Marcin Tobolski.
3 razy - Dawid Rogaliński.
2 razy - Kordian Sołtysik, Aleksander Tomasz, Rafał Włodarczyk.
raz - Maksymilian Bladosz, Adam Bognacki, Kacper Głąbowski, Paweł Grzybowski, Mateusz Mętlicki.

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):
9 razy - SZYMON CEKAŁA, GRZEGORZ JATKIEWICZ.
8 razy - Adam Bognacki.
7 razy - Wojciech Dymarski, Aleksander Tomasz.
6 razy - Piotr Paderewski.
5 razy - Mateusz Mętlicki.
3 razy - Wiktor Bojarowski.
2 razy - Paweł Grzybowski, Jakub Mosakowski, Adam Paliwoda, Kacper Szczerba, Marcin Tobolski, Maciej Werkowski.
raz - Maksymilian Bladosz, Szymon Dujko-Domański, Filip Majchrowicz, Dawid Rogaliński, Piotr Sobótka.

Strzelcy:
16 goli - MATEUSZ MĘTLICKI.
11 goli - Wojciech Dymarski.
8 goli - Aleksander Tomasz.
7 goli - Adam Bognacki.
6 goli - Jakub Mosakowski.
5 goli - Wiktor Bojarowski, Maciej Werkowski.
4 gole - Grzegorz Jatkiewicz.
3 gole - Szymon Dujko-Domański, Paweł Grzybowski, Piotr Sobótka.
2 gole - Adam Paliwoda.
1 gol - Szymon Cekała, Kacper Szczerba, Rafał Włodarczyk.

Strzelcy u siebie:
8 goli - WOJCIECH DYMARSKI.
7 goli - Mateusz Mętlicki.
5 goli - Aleksander Tomasz.
4 gole - Adam Bognacki.
3 gole - Wiktor Bojarowski, Grzegorz Jatkiewicz, Jakub Mosakowski, Maciej Werkowski.
2 gole - Paweł Grzybowski, Piotr Sobótka.
1 gol - Szymon Cekała, Szymon Dujko-Domański, Adam Paliwoda, Kacper Szczerba, Rafał Włodarczyk.

Strzelcy na wyjeździe:
9 goli - MATEUSZ MĘTLICKI.
3 gole - Adam Bognacki, Wojciech Dymarski, Jakub Mosakowski, Aleksander Tomasz.
2 gole - Wiktor Bojarowski, Szymon Dujko-Domański, Maciej Werkowski.
1 gol - Paweł Grzybowski, Grzegorz Jatkiewicz, Adam Paliwoda, Piotr Sobótka.

Minuty na boisku:
939 minut - PIOTR SOBÓTKA.
930 minut - Adam Paliwoda.
920 minut - Filip Majchrowicz.
868 minut - Paweł Grzybowski.
827 minut - Szymon Cekała.
717 minut - Piotr Paderewski.
696 minut - Szymon Dujko-Domański.
653 minuty - Mateusz Mętlicki.
620 minut - Wojciech Dymarski.
589 minut - Aleksander Tomasz.
579 minut - Grzegorz Jatkiewicz.
484 minuty - Adam Bognacki.
431 minut - Marcin Tobolski.
405 minut - Jakub Mosakowski.
362 minuty - Maciej Werkowski.
321 minut - Maksymilian Bladosz.
320 minut - Kacper Szczerba.
241 minut - Wiktor Bojarowski.
139 minut - Kamil Kowalewski.
121 minut - Rafał Włodarczyk.
120 minut - Kacper Głąbowski.
114 minut - Dawid Rogaliński.
44 minuty - Kordian Sołtysik.
0 minut - Nikodem Radzki, Jakub Ulewski.

Żółte kartki:
3 kartki - ADAM PALIWODA.
1 kartka - Wojciech Dymarski, Paweł Grzybowski, Jakub Mosakowski, Piotr Paderewski, Aleksander Tomasz.

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):
3 razy - WIKTOR BOJAROWSKI, GRZEGORZ JATKIEWICZ, JAKUB MOSAKOWSKI, MACIEJ WERKOWSKI.