Podsumowanie statystyczne rezerw Stomilu

19.11.15 14:16   mmks   0

Tylko u nas statystyczne podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2015/16 w wykonaniu rezerw naszego klubu. Zapraszamy kibiców do lektury!

W 17 meczach piłkarze rezerw Stomilu zdobyli 46 goli, co daje średnią 2,7 gola na mecz. Na własnym boisku zdobyli 28 goli (61%), a na wyjeździe 18 goli (39%). W I połowach meczów strzelili 21 goli (46%), a w II połowach 25 goli (54%).

Częstość wyników:
1-1 - 3 razy, 5-0 - 2 razy, 2-1 - 2 razy, 6-0 - raz, 5-0 - raz, 4-0 - raz, 4-1 - raz, 3-1 - raz, 3-2 - raz, 2-0 - raz, 1-0 - raz, 0-0 - raz, 1-3 - raz.

Najwięcej goli (6) padło w meczach:
Stomil II Olsztyn 6-0 DKS Dobre Miasto.

Najwyższe zwycięstwo na własnym boisku: Stomil II Olsztyn 6-0 DKS Dobre Miasto.
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: Mrągowia Mrągowo 0-5 Stomil II Olsztyn.

Najwyższy remis na własnym boisku: Stomil II Olsztyn 1-1 Tęcza Biskupiec, Stomil II Olsztyn 1-1 Warmiak Łukta.
Najwyższy remis na wyjeździe: Polonia Pasłęk 1-1 Stomil II Olsztyn.

Najwyższa porażka na własnym boisku: brak.
Najwyższa porażka na wyjeździe: Stomil II Olsztyn 1-3 Warmiak Łukta.

W kadrze znajdowało się 26* zawodników w tym 4 (15%), którzy nie zagrali w lidze. Wszyscy zawodnicy (100%) posiadali obywatelstwo polskie. Dodatkowo w drużynie wystąpiło 14 zawodników pierwszej drużyny - Bartosz Bartkowski, Igor Biedrzycki, Tomasz Chałas, Piotr Głowacki, Piotr Karłowicz, Michał Leszczyński, Paweł Łukasik, Dawid Mieczkowski, Tsubasa Nishi, Michał Przyborowski, Michał Trzeciakiewicz, Tomasz Wełna, Piotr Wypniewski, Karol Żwir.

Spotkania rezerw Stomilu Olsztyn sędziowało 12 sędziów. Najwięcej meczów prowadzili Paweł Brzeziński (Elbląg), Tomasz Grysz (Iława), Krzysztof Kapela (Orneta), Piotr Szczypiński (Iława) oraz Tomasz Wira (Elbląg) - po 2 (12%).

Piłkarzom rezerw Stomilu Olsztyn pokazano 29 żółtych kartek i 2 czerwone kartki. Daje to średnią 1,7 żółtej i 0,1 czerwonej kartki na mecz. Najwięcej żółtych kartek ujrzał Mateusz Jurczak - 4 (14%).

Piłkarzom rezerw Stomilu Olsztyn podyktowano 7 karnych, z których wykorzystano 7, co daje skuteczność 100%.

Zawodnicy wchodzący z ławki:
5 razy - DARIUSZ CEKAŁA, MATEUSZ GUT, MACIEJ SEREWIŚ, ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI.
4 razy - Igor Kostrzewa, Patryk Stadnicki.
2 razy - Mateusz Jurczak, Paweł Grela, Sebastian Szypulski, Piotr Żurawel.
raz - Wiktor Abramczyk, Dawid Bogdański, Tomasz Chałas, Grzegorz Goliaszewski, Mariusz Kaczmarczyk, Jakub Kostrzewa, Wojciech Ratajczak, Michał Trzeciakiewicz.

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):
5 razy - DARIUSZ CEKAŁA, MATEUSZ GUT.
4 razy - Paweł Grela.
3 razy - Wojciech Ratajczak, Łukasz Wojciechowski.
2 razy - Mateusz Jurczak, Mariusz Kaczmarczyk, Maciej Szostek, Sebastian Szypulski, Tomasz Wełna, Karol Żwir.
raz - Igor Biedrzycki, Tomasz Chałas, Piotr Głowacki, Paweł Grzybowski, Piotr Karłowicz, Igor Kostrzewa, Jakub Kostrzewa, Paweł Łukasik, Tsubasa Nishi, Kamil Perka, Michał Trzeciakiewicz, Piotr Wypniewski.

Strzelcy:
12 goli - PIOTR WYPNIEWSKI.
8 goli - Paweł Łukasik.
5 goli - Piotr Głowacki.
4 gole - Mateusz Jurczak.
3 gole - Michał Trzeciakiewicz.
2 gole - Tomasz Chałas, Mariusz Kaczmarczyk.
1 gol - Bartosz Bartkowski, Dawid Bogdański, Mateusz Gut, Piotr Karłowicz, Tsubasa Nishi, Maciej Szostek, Tomasz Wełna, Damian Zacheja, Karol Żwir.

2 gole - Mariusz Kaczmarczyk.
1 gol - Bartosz Bartkowski, Dawid Bogdański, Tomasz Chałas, Mateusz Gut, Piotr Karłowicz, Tsubasa Nishi, Maciej Szostek, Tomasz Wełna, Damian Zacheja, Karol Żwir.

Strzelcy u siebie:
5 goli - PIOTR WYPNIEWSKI.
4 gole - Paweł Łukasik.
3 gole - Piotr Głowacki, Mateusz Jurczak, Michał Trzeciakiewicz.
1 gol - Bartosz Bartkowski, Dawid Bogdański, Tomasz Chałas, Mariusz Kaczmarczyk, Piotr Karłowicz, Maciej Szostek, Tomasz Wełna, Damian Zacheja, Karol Żwir.

Strzelcy na wyjeździe:
7 goli - PIOTR WYPNIEWSKI.
2 gole - Piotr Głowacki.
1 gol - Tomasz Chałas, Mateusz Gut, Mateusz Jurczak, Mariusz Kaczmarczyk, Tsubasa Nishi.

1003 minuty - Paweł Grela.
979 minut - Dariusz Cekała.
901 minut - Mateusz Gut.
870 minut - Maciej Szostek.
753 minuty - Łukasz Wojciechowski.
720 minut - Michał Leszczyński.
675 minut - Paweł Łukasik.
450 minut - Dawid Mieczkowski.
393 minuty - Wojciech Ratajczak.
374 minuty - Michał Trzeciakiewicz.
329 minut - Piotr Głowacki.
291 minut - Wiktor Abramczyk.
270 minut - Patryk Rodak.
266 minut - Jakub Kostrzewa.
251 minut - Karol Żwir.
226 minut - Mariusz Kaczmarczyk.
204 minuty - Tomasz Wełna.
194 minuty - Igor Kostrzewa.
185 minut - Sebastian Szypulski.
175 minut - Tsubasa Nishi.
137 minut - Maciej Serewiś.
119 minut - Adam Janas, Dawid Bogdański.
112 minut - Tomasz Chałas.
90 minut - Artur Wietocha.
69 minut - Patryk Stadnicki.
64 minuty - Paweł Grzybowski.
59 minut - Piotr Karłowicz.
54 minuty - Igor Biedrzycki.
42 minuty - Piotr Żurawel.
1 minuta - Grzegorz Goliaszewski.
0 minut - Sebastian Całka, Michał Jakubiak, Michał Przyborowski, Mateusz Wasiak.

Żółte kartki:
4 kartki - MATEUSZ JURCZAK.
3 kartki - Dariusz Cekała, Paweł Grela, Kamil Perka.
2 kartki - Mateusz Gut, Maciej Szostek, Tomasz Wełna, Łukasz Wojciechowski.
1 kartka - Wiktor Abramczyk, Piotr Głowacki, Igor Kostrzewa, Jakub Kostrzewa, Wojciech Ratajczak, Piotr Wypniewski, Damian Zacheja, Piotr Żurawel.

Czerwone kartki:
1 kartka - DARIUSZ CEKAŁA, ADAM JANAS.

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):
raz - TOMASZ CHAŁAS.

Młodzieżowcy (zawodnicy urodzeni do 1995 roku (włącznie) - Wiktor Abramczyk, Bartosz Bartkowski, Dawid Bogdański, Sebastian Całka, Dariusz Cekała, Grzegorz Goliaszewski, Mateusz Gut, Paweł Grzybowski, Michał Jakubiak, Adam Janas, Igor Kostrzewa, Jakub Kostrzewa, Michał Przyborowski, Wojciech Ratajczak, Patryk Rodak, Maciej Serewiś, Sebastian Szypulski, Mateusz Wasiak, Łukasz Wojciechowski, Artur Wietocha, Piotr Wypniewski, Damian Zacheja, Karol Żwir) rozegrali 8757 minut, co daje 52% udziału minut na boisku w stosunku do udziału wszystkich zawodników.

Opracował: MMKS.