ż Ernest Dzięcioł
kartki Grzegorz Lech ż
Łukasz Suchocki ż
Paweł Łukasik ż
Bramki Pogoń Siedlce: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 4. Ernest Dzięcioł, 8. Daniel Chyła - 21. Piotr Ceglarz (78, 20. Piotr Krawczyk), 13. Kamil Dmowski (54, 19. Krystian Wójcik), 6. Marcin Paczkowski, 9. Krzysztof Bodziony, 10. Mariusz Rybicki (65, 26. Dawid Dzięgielewski) - 15. Adam Duda.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna 3. Rafał Remisz - 9. Łukasz Suchocki (83, 11. Karol Żwir), 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 22. Tsubasa Nishi (75, 28. Tomasz Chałas), 4. Jarosław Ratajczak - 88. Rafał Kujawa (87, 77. Paweł Łukasik).
Szczegóły sędziował: Łukasz Szczech (Kobyłka).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:35:55

95' Dziękujemy za śledzenie naszej spontaniczno-żywiołowej relacji na żywo :-) Od kibiców dla kibiców!
93' Koniec. ZWYCIĘSTWO! 1:0 w Pruszkowie z Pogonią Siedlce. BRAWO STOMIL! 1
92' Mecz przedłużony o trzy minuty.
92' Kolejna setka Pogoni w doliczonym czasie gry! Szok, co tu się wyprawia.
91' Żółtą kartką ukarany Paweł Łukasik. 1
90' Zaczynamy się rozpaczliwie bronic, źle to zaczyna wyglądać.
89' Piłka przelatuje przez pole karne Stomilu, szok, powinno być 1:1. 1412
88' Łukasik próbował z 40 metrów pod poprzeczkę, z wiatrem. Łapie Misztal. 1
88' Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry.
87' Ratajczak lewa strona, wrzutka w pole karne i piłkę z trudem wybija Misztal 1
87' Boisko opuszcza Rafał Kujawa , w jego miejsce pojawia się Paweł Łukasik. 1
86' Strzał Pogoni z 20 metra i kolejne uderzenie w... aut! Wiatr jest teraz 12 zawodnikiem Stomilu. 1412
84' Dzięcioł ukarany żółtą kartką. 1412
80' Karol Żwir wszedł za Łukasza Suchockiego!
80' Dziesięć minut do końca! DAMY RADĘ!
79' Zagranie ze środka boiska i Adam Duda wychodzi sam na sam ze Skiba, Duda próbuje lobować Skibę jednak pewnie w bramce goalkeeper Dumy Warmii! 1412
78' Zmiana w Pogoni: Krawczyk wchodzi za Ceglarza.
78' Pogoń Siedlce bardzo słabo dzisiaj... Jak oni zdobyli tyle punktów?
77' Przewaga Stomilu, wyglądamy dziś dużo lepiej od Pogoni. 1
75' Zmiana w Stomilu. Schodzi Nishi, wchodzi Tomasz Chałas. 1
72' Pogoń nie ma pomysłu na rozegranie akcji. Stomil dobrze ustawiony. 1412
69' Kujawa dostaje piłkę od Tsubasy na 20 metrze jednak strzał blokuje obrona Pogoni, dobitka i kolejne wybicie piłki praktycznie z linii bramkowej! To powinien być gol dla Stomilu, stuprocentowa sytuacja! 1
67' Uderzenie na bramkę Stomilu z 25 metra jednak piłka wyleciała na... aut. Wiatr jest po naszej stronie!
66' Żółtą kartką ukarany Rafał Zembrowski.
66' Dzięgielewski próbował zaskoczyć Skibę, piłka w rękach Piotra... 1412
64' Rybicki schodzi, zastępuje go Dzięgielewski.
64' Skiba broni sam na sam z Rybickim, ale Rybicki na spalonym. 1412
62' Kontra Stomilu jednak złe zagranie Ratajczaka do Kujawy...
60' Strzał Suchockiego z wolnego z około 35 metrów obok bramki.
57' Kujawa minimalnie obok bramki! 1
56' Akcja na boku Suchocki, Nishi i Bucholc. Suchy dośrodkował i po niedokładnym przyjęciu mocny strzał oddal Kujawa. Piłka milimetry przeleciała obok lewego słupka bramkarza Pogoni! POWINNO BYĆ 2:0
54' Boisko opuszcza Kamil Dmowski, w jego miejsce Krystian Wójcik. 1412
48' Żółtą kartką ukarany Łukasz Suchocki. 1
47' Dobry strzał z 28 metra oddal Dawid Szymonowicz jednak piłka w ostatniej chwili lotu odbiła się od nogi obrońcy Pogoni, to mogła być bramka na 2-0 dla Stomilu!
46' Początek drugiej połowy! 1412
45+1' Koniec pierwszej połowy. Stomil Olsztyn prowadzi 1:0 po bramce Rafała Kujawy z rzutu karnego. "Jedenastka" podyktowana za faul w polu karnym na Grzegorzu Lechu.
45' Żółta kartka dla Dmowskiego za faul na Ratajczaku. 1412
43' Skiba ledwo dokopał piłkę z 5 do 30 metra. Szok! Wiatr szaleje nadal nad stadionem Znicza Pruszków. 1
42' Rożny dla Pogoni, wybija Kujawa na kolejny rzut rożny.
40' Kontra Pogoni, Konrad Wrzesiński poszedł prawą stroną, wrzutkę powstrzymał Czarnecki i kolejny już rożny dla gospodarzy. 1412
38' Prawą stroną z piłka urwał się Suchocki jednak przegrał walkę bark w bark z obrońcą Pogoni.
37' Rzut wolny dla Pogoni Siedlce, piłka wrzucana z 40 metra i na rzut rożny wybija Tsubasa Nishi.
35' Na trybunach około 260-280 widzów.
35' Wiatr dziś odgrywa główną role na boisku w Pruszkowie, z piłką dzieją się cuda!
34' Prawą stroną przeszła kolejna dobra akcja Stomilu, Lech do Suchego, Suchy do Bucholca i piłka wychodzi za linię boiska... Szkoda, to mogła być akcja bramkowa. Walczymy dalej! 1
31' Kontra Stomilu, złe zagranie Kujawy i Ratajczak nie doszedł do podania... 1
29' Piłkarze Pogoni po podyktowaniu rzutu karnego krzyczeli "ile karnych już dostali?!"
28' Rożny dla Pogoni, z piłką mija się Skiba, piłka jednak jakimś cudem wychodzi za linię boiska. 1412
26' Rzut wolny (30 metr) dla Pogoni po faulu na Krzysztofie Bodzionym. Pewnie w bramce Piotr Skiba​!
24' Rzut wolny dla Stomilu (25 metr), dośrodkowanie Ratajczaka jednak pewnie w bramce Rafal Misztal. 1
23' Strzał Rafała Kujawy z 30 metra jednak wysoko nad poprzeczką. 1
21' Skiba wybija piłkę z 5 metra jednak wraca ona jak bumerang przez silnie wiejący dziś wiatr.
21' Kibice: - Jebać**, je** PZPN! Spiker: - Panowie, dajcie spokój! PZPN ma prawie sto lat!
17' GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 po bramce Rafała Kujawy z rzutu karnego! 1
17' Rzut karny dla Stomilu! W polu karnym za koszulkę pociągany Grzegorz Lech.
16' W Pruszkowie słonecznie, wieje silny wiatr. W pierwszej połowie w lepszej sytuacji jest drużyna Pogoni, której to sprzyjają warunki atmosferyczne!
14' Stomil dziś na czarno. Pogoń Siedlce w biało-niebieskich strojach. Pierwsze minuty spotkania to liczne ataki Pogoni, Stomil się broni. Na trybunach sporo kibiców gospodarzy, sektor gości oczywiście pusty...
10' Cały czas walka w środku pola karnego, okres gry bez sytuacji bramkowych.
5' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech za faul na Dudzie. 1
3' Na lewej stronie obrony gra dzisiaj Rafał Remisz. 1
1' Od środka Kujawa oraz Nishi. Gramy! DO BOJU OKS! 1
Na ławce rezerwowych są: Mieczkowski, Trzeciakiewicz, Chałas, Łukasik, Żwir. 1
Jeżeli Arkadiusz Czarnecki otrzyma dzisiaj żółtą kartkę, to nie zagra w kolejnym spotkaniu z Miedzią Legnica.
Na tym stadionie wczoraj Znicz Pruszków wygrał 1:0 z Okocimskim KS Brzesko, dlatego murawa nie jest w najlepszym stanie.
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Łukasz Szczech.
W Pruszkowie ciepło, ale strasznie wieje.
W takim składzie zagramy w meczu z Pogonią Siedlce: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 22. Tsubasa Nishi, 4. Jarosław Ratajczak - 88. Rafał Kujawa.
Witamy. Rozpoczynamy naszą relację na żywo z Pruszkowa.