Artykuł

Mindaugas Kalonas w akcji, fot. Artur Szczepański

Mindaugas Kalonas w akcji, fot. Artur Szczepański

Polonia Warszawa będzie obserwowała Kalonasa

29.11.12 14:13   mmks   5  

Do niedawna grający w Stomilu Olsztyn litewski pomocnik Mindaugas Kalonas będzie obserwowany przez Polonię Warszawa. Zawodnik przez ostatnie dwa dni był testowany przez klub z ekstraklasy.

- Pozostaje w orbicie naszych zainteresowań. Czekamy na to, jak zimą będzie przedstawiała się sytuacja kadrowa w naszym zespole - mówi na łamach oficjalnej strony klubu ze Stolicy trener Piotr Stokowiec.

Tagi: Stomil Olsztyn, Polonia Warszawa, Mindaugas Kalonas, transfery, I liga


Komentarze

 1. 30.11.12 10:52 Pawlik

  Kali wracaj do nas bedzie lepsza druzyna:-)

 2. 29.11.12 20:17 F.R.T.

  pomyka straszna szanowne koleżeństwo !! Nie można oddawać głosu na chłopa co pół mecz drapie się po jaja a na klub wypięty... to tak na przyszłość przed oddaniem głosu!! Tak pisze to teraz po głosowaniu, wcześniej był wybór... każdy by ten głos powtórzył z czystym sumieniem?

 3. 29.11.12 18:41 Volcan

  Chyba za szybko go pożegnaliśmy i się sam za szybko widział gdzieś indziej. Jeszcze będzie tak, że albo zostanie u nas na jeszcze jeden sezon albo pójdzie do jakiegoś innego pierwszo ligowca

 4. 29.11.12 14:28 Andrzej8993

  jednak go nie chca w Poloni

 5. 29.11.12 14:27 Andrzej8993

  W tym tygodniu Mindaugas Kalonas, pomocnik Stomilu, przechodził testy w ekstraklasowej Polonii Warszawa. Do dyspozycji trenera Piotra Stokowca był przez pełne dwa dni. Jak udało się ustalić olsztyn.sport.pl, na razie stołeczny klub nie jest zainteresowany Litwinem O tym, że Kalonas wyjedzie na testy do klubów z wyższych lig, mówiło się od dawna. Zresztą sam zawodnik nie ukrywał, że jego pobyt w Olsztynie jest tylko przejściowy.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!