Artykuł

Olsztyn - boisko na Dajtkach, 10 czerwca godz. 17:00
Górowo Iławieckie - 14 czerwca godz. 16:00

Porażka rezerw z Cresovią

10.06.09 19:13   mmks   2  

Piłkarze Leśnika słabo zaprezentowali się w Olsztynie - fot. kru

Na tarczy z Górowa Iławeckiego wracają piłkarze OKS Stomilowców Olsztyn. Podopieczni Dariusza Malszewskiego przegrali w spotkaniu 29. kolejki piątej ligi z miejscową Cresovią 0:1 (0:1).

OKS Stomilowcy wygrali po raz trzeci z rzędu. Tym razem podopieczni Dariusza Maleszewskiego pokonali w spotkaniu 28. kolejki piątej ligi Leśnika Nowe Ramuki 3:0.

Na listę strzelców wpisali się Paweł Kacprzykowski, Sławomir Przybyliński oraz Radosław Białek.

Tagi: -


Komentarze

  1. 11.06.09 02:45 GdW

    No i OKS Stomilowcy utrzymali sie tym samym w okregowce (w debiutanckim sezonie). Aby spelnila sie tradycja, w przyszlym sezonie awans:)

  2. 10.06.09 21:41 Komentator

    Leśnik strasznie cienki, piątkę mógł spokojnie dostać i nie miałby prawa narzekać.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!