Artykuł

Oprawak na koniec prezentacji, fot. Emil Marecki

Oprawak na koniec prezentacji, fot. Emil Marecki

Prezentacja Stomilu Olsztyn przed rundą wiosenną

02.03.14 19:38   em   2  

W niedzielę w hali przy ulicy Głowackiego odbyła się prezentacja Stomilu Olsztyn przed rundą wiosenną. Prezentacja zakończyła się ciekawą oprawą grupy Ultra(S)tomilL.

Prezentacja zespołu przed rundą wiosenną to już tradycja Stomilu Olsztyn. Kolejny raz taka impreza odbyła się w hali przy ulicy Głowackiego. Kibice w niedzielę dopisali całkowicie wypełniając halę. Na trybunach zabrakło miejsca, dlatego wiele osób musiał stać na parkiecie. Fani z Hamburga, Jarot, Pieczewa oraz Nagórek mogli na prezentację przyjechać klubowym autokarem.

Fani oprócz prezentacji piłkarzy Stomilu mogli zobaczyć także piłkarzy rezerw, wszystkie grupy juniorskie Stomilu. Na prezentacji były obecne także piłkarski KKP Stomil Olsztyn oraz młodzi piłkarze AP Stomil Olsztyn.

W trakcie prezentacji kibice mogli zobaczyć historyczne koszulki Stomilu, które zaprezentowali jedni z najlepszych piłkarzy w historii Stomilu m.in. Adam Zejer czy Marian Mierzejewski.

Pierwszy raz w nowych koszulkach wyjazdowych RG zaprezentowali się piłkarze I-ligowego Stomilu Olsztyn.

Widownia mogła obejrzeć rywalizację kibiców "Dumy Warmii" z piłkarzami w kilku ciekawych konkurencjach. Było przeciąganie liny, gra w zbijaka oraz quiz wiedzy piłkarsko-kibicowskiej.

Prezentacja zakończyła się oprawą grupy Ultra(S)tomil Olsztyn.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, Ultra(S)tomiL, prezentacja, KKP Stomil Olsztyn, AP Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 02.03.14 21:51 Huberto(S)1945

    Prezentacja jeszcze lepsza niż poprzednia:) Był tylko mały błąd na telebimie kiedy wychodził Piotrek Głowacki:))

  2. 02.03.14 19:55 Ultra(S)tomiL

    Wspierajcie grupę Ultra(S)tomiL! Kupujcie nasze gadżety, bierzcie udział w naszych licytacjach, wrzucajcie na meczach pieniążki do puchy! ULTRA(S)TOMIL WILL NEVER DIE!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!