Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Radkiewicz: Od kilku dni na biurku władz miasta leży oferta od zagranicznej grupy kapitałowej

21.12.18 09:30   em   0  

Prezes Stomilu Olsztyn Maciej Radkiewicz składając życzenia świąteczna za pośrednictwem oficjalnej strony klubu poinformował także, że potencjalny inwestor w klub złożył oficjalną ofertę na ręce właściciela klubu.

Oryginalny wpis na stomilolsztyn.com:

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice!

W imieniu Rady Nadzorczej, Sztabu Szkoleniowego, Piłkarzy, Pracowników Klubu oraz własnym składam najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Oby rok ten okazał się szczęśliwy dla naszego Klubu.

Korzystając z okazji chciałbym wlać nadzieję w serca wszystkich, którzy dobrze życzą Stomilowi. Od kilku dni na biurku władz miasta leży oferta od zagranicznej grupy kapitałowej, będącej od lat na polskim rynku. Prowadziłem rozmowy z tym Partnerem od kilku tygodni. To szanowany i wiarygodny Partner, który zna dokładnie naszą sytuację. Według mojej wiedzy przedstawi warunki zmieniające sytuację Stomilu oraz czarny scenariusz, jaki dziś niestety jest bardzo prawdopodobny. Mam ogromną nadzieję, że tuż po Nowym Roku dojdzie do spotkania Pana Prezydenta z przedstawicielami potencjalnego inwestora. Przy życzliwości ze strony głównego właściciela spółki, czyli Miasta Olsztyn, nasz Klub może liczyć na to, że rok 2019 będzie nieporównywalnie lepszy od poprzedniego. Głęboko w to wierzę!

Z poważaniem

Maciej Radkiewicz

Prezes Zarządu Stomil Olsztyn S.A.

Tagi: Stomil Olsztyn, Maciej Radkiewicz


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!