95' Koniec meczu.
93' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Rafał Śledź 1
93' Rzut wolny dla gości z 30. metrów, dośrodkowanie w pole karne Stomilu. Piłka wpadała w bramkę Skiby, ale po gwizdku sędziego. Spalony. 1538
91' Cztery minuty do końca.
91' Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, nie udało się zamknąć akcji. 1

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Rafał Kujawa pauzuje, Arkadiusz Czarnecki i Jarosław Ratajczak zagrożeni pauzą

02.11.16 11:15   mmks   1  

W sobotę Stomil rozegra spotkanie 16. kolejki I ligi na własnym stadionie z Bytovią Bytów. W tym meczu Rafał Kujawa będzie pauzował za żółte kartki, a Arkadiusz Czarnecki i Jarosław Ratajczak będą zagrożeni wykluczającą żółtą kartką.

Zawodnicy w poprzednich czternastu kolejkach byli trzykrotnie upominani przez sędziów. Jeżeli otrzymają kolejne "żółtko" to zostaną zawieszeni na kolejne ligowe spotkanie z MKS-em Kluczbork.

W bieżącym sezonie, oprócz Czarneckiego, Kujawy i Ratajczaka, sędziowie upominali żółtymi kartkami Wiktora Biedrzyckiego (pięciokrotnie), Igora Biedrzyckiego, Łukasza Jeglińskiego, Piotra Klepczarka, Patryka Kuna, Tsubasę Nishiego i Marcela Ziemanna (dwukrotnie), a także Pawła Głowackiego, Grzegorza Lecha, Krzysztofa Szewczyka oraz Tomasza Wełnickiego (jednokrotnie).

Bilans żółtych kartek:
5 - Wiktor Biedrzycki.
4 - Rafał Kujawa.
3 - Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak.
2 - Igor Biedrzycki, Łukasz Jegliński, Piotr Klepczarek, Patryk Kun, Tsubasa Nishi, Marcel Ziemann.
1 - Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Krzysztof Szewczyk, Tomasz Wełnicki.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Rafał Kujawa, Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak, I liga, żółte kartki


Komentarze

  1. 03.11.16 09:50 icekid

    Może by spróbować z Grześkiem Lechem na szpicy? Bo co jak co ale strzelać to on potrafi i utrzymać się przy piłce. Nie ważne kto zagra, byle w końcu zespół wykazał więcej woli walki. Po meczu słyszy się często, że zespół walczył ale z trybun tą walkę widać przez jakieś10-15 minut w całym meczu. To za mało by wygrywać. Przede wszystkim czas zacząć stwarzać sytuacje bramkowe ze strzałami. 3-5 sytuacji na cały zespół to śmieszna ilość na poziomie Gibraltaru. Poza tym nikt w naszym zespole nie ma 100%owej skuteczności by wystarczyła taka ilość sytuacji. Jest mokro a więc i ślisko więc strzelać. Wystawiać na przedpole i strzelać, bo jak ktoś odbije czy bramkarz może być świetna sytuacja na dobitkę. Myślę, że jest to większa szansa niż przepychanki i strzały z głowy nad bramką.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!