Relacja z meczu Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn

Sparingi 2016/2017 Koniec Warszawa (stadion OSiR Targówek)
Raków Częstochowa 1:1 Stomil Olsztyn
1:0
8' Tomasz Wróbel Bramki Patryk Kun 70'
kartki Jarosław Ratajczak ż
Bramki Raków Częstochowa: (I połowa) Kamil Czapla - Łukasz Góra (30 Lukáš Ďuriška), Łukasz Sołowiej, Adam Mesjasz, Tomasz Margol, Rafał Figiel, Przemysław Oziębała, Piotr Malinowski, Tomasz Wróbel, Adam Czerkas, Filip Kowalczyk (30 Peter Mazan). (II połowa) Mateusz Lis - Lukáš Ďuriška, Łukasz Sołowiej (60 Łukasz Góra), Adam Mesjasz, Peter Mazan, Tomasz Wróbel (60 Filip Kowalczyk), Łukasz Kmieć, Łukasz Siedlik, Karol Żmijewski, Tomasz Płonka (71 Kamil Wojtyra), Jakub Łabojko.
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (65 Adrian Serowiec) - Karol Żwir (46 Marcel Ziemann), Piotr Klepczarek (46 Arkadiusz Czarnecki), Tomasz Wełnicki (46 Jakub Mosakowski), Jarosław Ratajczak (46 Wojciech Dziemidowicz) - Aleksander Karbowiak (46 Krzysztof Szewczyk), Igor Biedrzycki (46 Paweł Głowacki), Łukasz Jegliński (82 Sebastian Szypulski), Grzegorz Lech (46 Wiktor Biedrzycki), Patryk Kun (80 Wojciech Żęgota) - David Moli (61 Rafał Śledź).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 17:43:00

91' Koniec meczu.
70' Do wyrównania doprowadził Patryk Kun. 1
63' Jeden z zawodników Stomilu Olsztyn faulował przed swoim polem karnym i zobaczył za ten faul czerwoną kartkę. Jednak ostatecznie gra nadal w tym meczu. 1
50' Tajemniczy napastnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam. 1
46' Początek drugiej połowy.
45+2' Przerwa.
16' Żółtą kartką ukarany Jarosław Ratajczak.
9' Raków Częstochowa obejmuje prowadzenie. Dośrodkowanie z lewej strony i lider II obejmuje prowadzenie. Gola strzelił Tomasz Wróbel. 1531
1' Gramy!
Sparing rozpocznie się o 13:15.
W meczu nie zagra kontuzjowany Tsubasa Nishi. Nie ma także Michała Przybyły, który przyjechał do Olsztyna kontuzjowany.
Jak udało się nam ustalić testowany zawodnik ma paszport Unii Europejskiej.
Olsztyński zespół zagra w następującym składzie: Skiba (61 Serowiec) - Żwir (46 Ziemann), Klepczarek (46 Czarnecki), Wełnicki (46 Mosakowski), Ratajczak (46 Dziemidowicz) - Kun, I. Biedrzycki (46 Głowacki), Jegliński, Lech (46. W. Biedrzycki), Karbowiak (46 Szewczyk) - Zawodnik testowany (46 Śledź).
Dzisiaj w Warszawie Stomil Olsztyn rozegra sparing z Polonią Warszawa.