Bramkę dla Stomilu strzelił Karol Żwir, fot. Artur Szczepański

Wielbark - 28 sierpnia 2013 r., godz. 17:00

Remis w Wielbarku

28.08.13 18:56   em   0

Rezerwy Stomilu Olsztyn zremisowały w Wielbarku z Omulwią 1:1 (0:0). Kibice bramki zobaczyli dopiero po przerwie.

Na prowadzenie Stomil wyszedł w 58. minucie za sprawą Karola Żwira. Do wyrównania doszło w 80. minucie. Pewnie rzut karny wykorzystał zawodnik gospodarzy. Arbiter podyktował "jedenastkę" za rękę w polu karnym Wojciecha Dziemidowicza.

- Mieliśmy w tym spotkaniu dużą przewagę. Powinniśmy wygrać. Gospodarze na swoim małym boisko grali agresywnie. Przy wyniku 1:0 powinniśmy bardziej poszanować piłkę. Ogólnie było to bardzo ciekawe, żywe spotkanie - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Kolejne spotkanie piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają w najbliższą niedzielę z Zatoką Braniewo.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Omulew Wielbark, Karol Żwir, Wojciech Dziemidowicz, IV liga, Wielbark, Michał Alancewicz