Remis w drugoligowych derbach Warmii i Mazur

Iława - Stadion Miejski - 21 sierpnia 2010 r. , godz. 17:00

21.08.10 18:55   em, zic   0

W piłkarskich derbach Warmii i Mazur Olsztyński Klub Sportowy prowadził niemal przez całe spotkanie z Jeziorakiem w Iławie 1:0. Do pełni szczęścia zabrakło 8 minut - przed końcem meczu wyrównującą bramkę strzelił Piotr Piceluk.

Olsztynianie objęli prowadzenie już w 5. minucie meczu. Strzelcem bramki został Paweł Głowacki, który wykorzystał podanie brazylijczyka Eduardo. Od 63. minuty OKS grał w dziesiątkę. Za powolne schodzenie z boiska dwie żółte kartki otrzymał Eduardo. W tej sytuacji zbyt pochopną decyzję podjął arbiter z Radomia Sławomir Pipczyński, nie mają dzisiaj najlepszego dnia. W 82. minucie wyrównującą bramkę dla gospodarzy strzelił Piotr Piceluk, który najlepiej zachował się w zamieszaniu podbramkowym.