90' Koniec meczu.
81' Żółtą kartką ukarany Korzeniewski z zespołu gości.
77' Żółtą kartką ukarany Tomasz Wełna
63' Błyskawiczna kontra Stomilu, Kowal na sam na sam z bramkarzem trafia w boczną siatkę.
62' Wolny pośredeni z pola karnego dla zespołu gości, broni bramkarz Stomilu.

Bramkę dla Stomilu zdobył Paweł Łukasik. Fot. Emil Marecki

Olsztyn - boisko przy szkole podstawowej nr 18 (Dajtki), 28 stycznia 2015 r., godz. 13:00

Remis w sparingu Stomil - Drwęca

28.01.15 14:52   em. zic   7

W swoim pierwszym meczu sparingowym podczas przygotowań do rundy wiosennej Stomil Olsztyn zremisował z trzecioligową Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 1:1 (1:1).

Bramkę dla olsztynian zdobył Paweł Łukasik w 8. minucie spotkania, wyrównał osiem minut później Michał Miller.

Stomil: Piotr Skiba (31 Dawid Mieczkowski, 61 Michał Przyborowski) - Bartosz Musiał, Tomasz Wełna, Adrian Żukiewicz (46 Stefan Dubocanin), Naoya Shibamura - Karol Żwir, Arkadiusz Mroczkowski, Ihor Skoba, Cezary Sobolewski (46 Piotr Wypniewski), Wołodymyr Kowal - Paweł Łukasik (46 Łukasz Jamróz).