Relacja z meczu Resovia - Stomil Olsztyn

Stomil przegrywa w Rzeszowie po błędzie Skiby

2011/2012 - II Liga (25. kolejka) Rzeszów - 14 kwietnia 2012 r.
godz. 16:00

Resovia 1:0 Stomil Olsztyn
0:0
49' Michał Chrabąszcz Bramki
kartki Dominik Kun ż
Robert Tunkiewicz ż
Radosław Stefanowicz ż
Bramki Resovia:
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 13. Radosław Stefanowicz, 5. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 7. Paweł Głowacki - 26. Dominik Kun, 11. Robert Tunkiewicz (79, 10. Daniel Michałowski), 21. Łukasz Jegliński, 14. Piotr Łysiak (53, 20. Michał Świderski), 9. Łukasz Suchocki - 27. Paweł Łukasik (68, 6. Krzysztof Filipek).
Szczegóły sędziował: Robert Podlecki (Lublin).
widzów: 800.

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 0:1 w Rzeszowie. Jedyna bramka padła po fatalnym błędzie Piotra Skiby. Michał Ogrodonik przelobował naszego bramkarza w 49. minucie spotkania.

Przed meczem remis każdy wziął by w ciemno. Resovia to bardzo mocny zespół na własnym stadionie. Przekonali się o tym dobitnie piłkarze Stomilu, którzy nie stworzyli sobie żadnej sytuacji bramkowej.

- Bramkę straciliśmy po kuriozalnej sytuacji. Do tego momentu meczy był wyrównany. Nie było to wielkie widowisko. Po stracie bramki trochę się pogubiliśmy. Resovia grała swobodniej, a później pod koniec umiejętnie się broniła. Zaczęliśmy grać trochę lepiej po zmianach, no ale niestety nie udało nam się strzelić bramki. Mecz mogliśmy zremisować. Tą porażką daliśmy szansę i nadzieję dla Resovii i Puszczy na awans do I ligi. Musimy się pozbierać i w środę z Puszczą się zrehabilitować - mówi po meczu Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Kolejna spotkanie Stomil Olsztyn zagra już w najbliższą środę z Puszczą Niepołomice. Początek meczu o godzinie 17:00.

Mini-relacja live:

90+4' - Koniec spotkania. Stomil przegrał z Resovią 0:1.

79' - Daniel Michałowski wchodzi za Roberta Tunkiewicza.

78' - Żółta kartka dla Roberta Tunkiewicza.

70' - Krzysztof Filipek wchodzi za Pawła Łukasika.

53' - Michał Świderski wszedł za Piotra Łysiaka.

49' - GOOL! Resovia prowadzi 1:0. Michał Ogrodnik przelobował Piotra Skibę.

46' - Początek drugiej połowy.

45' - Koniec pierwszej połowy.

1' - Początek spotkania.

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę zagrają o ligowe punkty w Rzeszowie. W meczu nie zagra Janusz Bucholc.

Kapitan Stomilu Olsztyn będzie musiał pauzować za cztery żółte kartki. Trener już wie kto go zastąpi, ale pierwszą jedenastkę trener ogłosi na dwie godziny przed meczem.

- Brak Bucholca to dla nas spore osłabienie. Ten zawodnik zawsze prezentuje wysoki poziom. W trudnych chwilach potrafi poderwać piłkarzy do walki - mówi Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Do dyspozycji trenera będą powracający po kontuzji: Krzysztof Filipek, Daniel Michałowski, Paweł Głowacki oraz Radosław Stefanowicz.

- Czeka nas ciężki mecz. Resovia jest groźna u siebie. Przekonał się o tym Pelikan Łowicz, który przegrał 0:4 - dodaje olsztyński szkoleniowiec.