Piłkarze Stomilu II Olsztyn zremisowali z Orłem 1:1, fot. Emil Marecki

Nidzica - 18 sierpnia 2012 r., godz. 17:00

Rezerwy Stomilu zremisowały z Orłem

18.08.12 18:51   em   0

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zremisowali 1:1 (1:0) w meczu 3. kolejki czwartej ligi z Orłem Janowiec Kościelny. Spotkanie odbyło się w Nidzicy.

Bramkę dla "biało-niebieskich" w 14. mincie strzelił Dawid Szymonowicz. Wyrównał pięć minut po przerwie Bogumił Moszczyński.

Stomil II: 82. Krystian Burzyński - 11. Piotr Wypniewski, 5. Adrian Żukiewicz, 17. Jakub Górski, 12. Wojciech Dziemidowicz - 9. Wojciech Dubis, 87. Mateusz Mikulak (57, 24. Adam Kapusta), 4. Bartosz Bartkowski, 6. Dawid Szymonowicz, 25. Patryk Kun - 7. Mateusz Musiński (61, 18. Patryk Czokało).

Tagi: Stomil II Olsztyn, Orzeł Janowiec Kościelny, Nidzica, Dawid Szymonowicz, IV liga