90' Koniec, przegrywamy 0:3.
90' Martin Strach na 0:3.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
69' Kundo zmienił Dubisa.
64' Zmiany w Barkasie - schodzą Żak i Kuczkowski, wchodzą Mazurowski i Pietrzkiewicz.

W pierwszej połowie grał Szymon Kaźmierowski, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 1 maja 2013 r., godz. 16:30

Rezerwy przegrały na własnym boisku

01.05.13 18:27   mmks   3

Stomil II Olsztyn przegrał w meczu ligowym z Barkasem Tolkmicko 0:3 (0:0). Gole w meczu zdobyli Marek Masztaler, Łukasz Wolak oraz Martin Stach.

W pierwszej połowie Michał Przyborowski obronił rzutu karny wykonywany przez Karola Stysia.

- Byliśmy cały czas przy piłce, a Barkas swoich szans szukał w kontrach. Drugą połowę zaczęliśmy od straty bramki i to nas popsuło koncepcję gry. Potem nie mieliśmy żadnej siły ognia z przodu. Cały czas jednak graliśmy w piłkę i to się liczy - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Barkas Tolkmicko, IV liga, Olsztyn, Dajtki, Michał Alancewicz