Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Rezerwy przegrały w Korszach

22.08.20 18:53   em   0

Piłkarze Stomilu II Olsztyn przegrali w meczu 5. kolejki IV ligi 3:4 (1:1) w Korszach z miejscowym MKS-em.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn kolejny raz prowadzili różnicą dwóch bramek, a przegrali ligowe spotkanie. Tym razem olsztyński zespół prowadził w Korszach już 3:1, ale ostatecznie przegrał 3:4.

Już w pierwszej akcji drużyna gospodarzy wywalczyła rzut karny. Jakuba Kanclerza pewnym strzałem pokonał Piotr Sawicki. Chwilę później (8. minuta) było już 1:1, bo Hubert Szramka strzałem z dystansu doprowadził do wyrównania.

Na prowadzenie Stomil wyszedł na początku drugiej połowie. Maciej Serbintowicz posłał precyzyjny strzał z 20. metrów i “Biało-niebiescy” mogli cieszyć się z prowadzenia. Wynik podwyższył wprowadzony po przerwie Bartosz Florek.

Olsztyńska drużyna była już pewnie myślami przy świętowaniu 3. punktów, a potem stała się katastrofa. Gospodarze zdeterminowani walczyli do końca i strzelili 3. gole. Zwycięska bramka padła w 89. minucie.

Stomil II: Jakub Kanclerz ŻK - Sebastian Puszkar, Jan Dziemidowicz, Maciej Kotarba, Łukasz Sadowski, Hubert Świder ŻK - Hubert Szramka, Maciej Serbintowicz, Szymon Dowgiałło ŻK, Kacper Grzeszczyk ŻK (46 Bartosz Florek) - Łukasz Borkowski (52 Jakub Brdak).