Zwycięstwo w ostatniej minucie dla Stomilu zapewnił Wojciech Dziemidowicz, fot. 90minut.pl

Rezerwy wygrały w Ornecie

16.11.19 21:01   em   2

Od zwycięstwa rozpoczęła drużyna Stomilu II Olsztyn rundę rewanżową w forBET IV liga. W meczu było sporo dramaturgii, ale ostatecznie olsztyński zespół wygrał 4:3 w Ornecie z Błękitnymi.

• Stomil II Olsztyn – Błękitni Orneta 4:3 (2:1)

1:0 – Pozo-Venta (9), 1:1 – Malanowski (12), 2:1 – Jurczak (39), 2:2 – Lullies (52), 2:3 – Różowicz (57), 3:3 – Landowski (87), 4:3 – Dziemidowicz (90 + 2)

Stomil II: Sobieski – Pozo-Venta, Niewiadomski, Jońca, Jurczak (74 Rak), Serbintowicz (56 Jarosz), Szramka, Dziemidowicz, Głowacki, Kowalski, Landowski (90 Puszkar)

Formanie w tym spotkaniu drużyna Stomilu była gospodarzem.