Rezerwy Stomilu wygrały 6:2, fot. Artur Szczepański

Rezerwy wygrały z Błękitnymi Orneta

08.03.14 12:22   mmks   0

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn wygrali 6:2 (3:2) z grającymi w lidze okręgowej Błękitnymi Orneta.

Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Mateusz Jurczak (dwie), Rafał Śledź (dwie), Szymon Tarnowski oraz Patryk Kun.

- Mamy jeszcze dużo rzeczy do poprawienia. W pierwszej części graliśmy słabo, w drugiej rywal opadł z sił i go dobiliśmy - mówił po mecz trener Michał Alancewicz.

Stomil: (I połowa) Maciej Kowalski - Filip Francuz, Adrian Żukiewicz, Wiktor Abramczyk, Piotr Wypniewski - Patryk Kun, Dawid Szymonowicz, Michał Wiśniewski, Artur Siemaszko, Wojciech Żęgota - Rafał Śledź. (II połowa) Maciej Kowalski - Damian Zacheja, Jakub Górski, Szymon Tarnowski, Wojciech Dubis - Dawid Chabko, Łukasz Kundo, Paweł Grela, Dembowski, Mateusz Kostek - Mateusz Jurczak.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Błękitni Orneta, Olsztyn, Dajtki, Mateusz Jurczak, Rafał Śledź, Szymon Tarnowski, Patryk Kun