90' Stomil trzy, Śniardwy zero. Oczywiście gole i punkty. KONIEC MECZU, brawo "biało-niebiescy"!
90' Żółtą kartką ukarany Kaczmarczyk. 1414
88' GOOOOOOOLLL - PAWEŁ ŁUKASIK. 3:0! 1414
81' Zmiana u gości. Za Dymińskiego Kubrowski. 1362
77' Za Wojciechowskiego wchodzi Grela. Ostatnia zmiana u nas. 1414

Piotr Wypniewski w Łukcie strzelił dwie bramki, fot. Paweł Piekutowski

Rezerwy wygrywają ze Śniardwami

30.04.16 13:58   kyn, mmks   0

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały w meczu IV ligi ze Śniardwami Orzysz 3:0 (0:0). Dwie bramki dla "biało-niebieskich" zdobył Piotr Wypniewski, jedną dołożył Paweł Łukasik.

Goście od 40. minuty grali w "dziesiątkę", bowiem czerwoną kartką za dwie żółte został ukarany Karol Szymanowski.

- W pierwszej połowie nie mogliśmy sobie poradzić z ostrą grą gości. Czerwona kartka ułatwiła nam grę, choć też nie było łatwo. Wszyscy będą robili wszystko, żeby załapać się do nowej IV ligi. Fajnie, że dzisiaj odblokował się Piotrek Wypniewski. Naszą grę ciągnie cały czas Paweł Łukasik i oby tak dalej - powiedział po meczu trener zespołu Michał Alancewicz.

Stomil II: 13. Michał Leszczyński - 93. Igor Biedrzycki, 99. Adrian Żukiewicz, 20. Kamil Perka, 16. Łukasz Wojciechowski (77, 28. Paweł Grela), 17. Paweł Łukasik, 87. Damian Zacheja (59, 21. Sebastian Szypulski), 9. Bartosz Bartkowski, 97. Piotr Karłowicz (75, 94. Mariusz Kaczmarczyk), 10. Piotr Wypniewski, 7. Rafał Śledź (65, 55. Mateusz Sienikowski).

Tagi: Stomil II Olsztyn, Śniardwy Orzysz, IV liga, Michał Alancewicz, Orzysz