41' Boisko opuszcza kontuzjowany Korzeniewski, a w jego miejsce wchodzi Patryk Rosoliński.
21' Goool - Jakub Błażewicz. Dośrodkowanie w pole karne, najwyżej wyskoczył Błażewicz, który strzałem głową pokonał Michała Przyborowskiego. Przegrywamy 0:1.
1' 17:34 - początek meczu.

Stomil II Olsztyn zremisował 1:1, fot. Emil Marecki

Rezerwy zremisowały z Polonią Pasłęk

13.08.14 19:23   em, mmks   1

Rezerwy Stomilu Olsztyn zremisowały w meczu 2. kolejki IV ligi z Polonią Pasłęk 1:1 (0:1). Bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył w 85. minucie Kamil Stankiewicz.

Mieszkanka doświadczenia z młodością tym razem nie przyniosła kompletu punktów. W pierwszej połowie zdecydowanie lepszym zespołem była ekipa gości. Udokumentowali to bramką, głową Michała Przyborowskiego pokonał Jakub Błażewicz.

Po przerwie Stomil II grał zdecydowanie lepiej, gra polepszyła się po wejściu na boisko Yasuhiro Katō. Mimo wszystko zespół Polonii Pasłęk zmarnował dwie idealne sytuacje. Remis pod koniec meczu uratował Kamil Stankiewicz.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Polonia Pasłęk, IV liga, Olsztyn, Dajtki, Kamil Stankiewicz