Artykuł

Herb Ruchu Chorzów, fot. 90minut.pl

Herb Ruchu Chorzów, fot. 90minut.pl

Ruch Chorzów: Będziemy dochodzili swoich praw

10.03.18 22:22   em   8  

Ruch Chorzów na swojej oficjalnej stronie wystosował oświadczenie po odwołanym meczu ze Stomilem Olsztyn.

Wersja oryginalna:

"Zarząd Ruchu Chorzów SA w restrukturyzacji wyraża ubolewanie z powodu odwołania, ze względu na stan murawy, meczu Nice 1 Ligi, pomiędzy Stomilem Olsztyn a Ruchem Chorzów, który zaplanowany był na 10 marca 2018 roku.

O złym stanie murawy wiedzieliśmy od kilku dni. Bezstronni obserwatorzy przekazywali nam informacje, z których jednoznacznie wynikało, że murawa uniemożliwi rozegranie meczu w zaplanowanym terminie. Niekorzystne były też prognozy pogody przewidujące w Olsztynie opady deszczu w nocy z piątku na sobotę.

W związku z tym Ruch Chorzów oświadcza, że będzie dochodził swoich praw zapisanych w Regulaminie rozgrywek 1 Ligi w sezonie 2017/2018.

Zarząd dziękuje też setkom kibiców Ruchu, którzy wybrali się w do Olsztyna, by wesprzeć dopingiem swoją drużynę i narażeni zostali na zbędne koszty i niepotrzebną stratę czasu. Pomimo trudnej sytuacji finansowej Klubu Zarząd podejmie starania, by choć w części zrekompensować kibicom niedogodności jakich doznali.

Zarząd Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji."

Tagi: Stomil Olsztyn, Ruch Chorzów, I liga


Komentarze

 1. 12.03.18 19:27 waldi812

  https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/nice-i-liga/ruch-chorzow/ruch-chorzow-domaga-sie-walkowera-w-meczu-ze-stomilem-olsztyn/24pgeed Ironia losu, że ten klub, którego już dawno nie powinni być na mapie [piłkarskiej Polski, klub z milionami długów, liczbą wierzycieli większą niż morze czerwone, ma w sobie tyle hardości i śmiałości, że ima się zagrywek poniżej ludzkiej przyzwoitości. Wstyd i hańba!!

 2. 12.03.18 08:25 janadam

  Gdyby działacze i trener Ruchu szanowali swoich kibiców to zdecydowaliby się rozegrać ten mecz. Boisko nie było idealne ale można było grać. Stomil był gotowy do rozegrania spotkania. To Ruch nie chciał grać licząc na punkty przy zielonym stoliczku. O jakim szanowaniu swoich kibiców oni mówią??!!!

 3. 11.03.18 21:59 rasputin

  Dobre - niemcy z Chorzowa wiedzieli wcześniej o stanie ... Pretensje miejcie do swoich dziewczynek, bo o 15:40 wasi piłkarzyki nie chcieli grać, pomimo że wiedzieli o stanie boiska (a wasz Gucio chciał grać). Trzeba zrobić wszystko (podkreślam WSZYSTKO) żeby takich cwaniaków spuszczać jak gówno w klozecie.

 4. 11.03.18 17:03 Wielki Stomil

  to wasz trener nie chial grac jako jedyny bo liczy na latwe 3pkt niech oddaje ze swojej kieszeni kase za wycieczke nikt niemog przewidziec takich opadow deszczu jakie byly w piatek i tak boisko wygladalo niezle i mozna bylo grac!!!

 5. 11.03.18 07:34 Piekarz/OKS

  To była wycieczka smieRdziele za wałek w Bielsku-Białej. Zapomnijcie o pkt przy stoliku czy jakiejś kasie. Jebać pzpn i spółdzielnie.

 6. 11.03.18 00:57 THE CORE

  A za co PZPN zabral im punkty? Tez za przestrzeganie regulaminu? Trzeba miec tupet chama by powolywac sie na regulamin.

 7. 10.03.18 22:44 lechita

  Ruch ruch chorzowskie psy. Chcecie się utrzymać to walka a nie pod stoliczkiem. Jak widzieliście że murawa jest w beznadziejnym stanie to nikt wam nie kazał wyjeżdżać dzień wcześniej a teraz płakać. Pajace

 8. 10.03.18 22:34 tommy1976

  "bezstronni obserwatorzy"??? we czwartek boisko było super. po za tym aby móc odwołać, trzeba było chyba składac wnioski do środy. czy ktoś z ruchy dzwonił, pytał co i jak? najlepiej kasować punkty przy zielonym stoliku

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!