Artykuł

Stomil II Olsztyn zagra w Dobrym Mieście, fot. Artur Szczepański

Stomil II Olsztyn zagra w Dobrym Mieście, fot. Artur Szczepański

Dobre Miasto - 11 sierpnia 2012 r., godz. 17:00

Rusza IV liga. Stomil II Olsztyn gra w Dobrym Mieście

10.08.12 17:30   em   1  

W sobotę (11 sierpnia) o godz. 17:00 piłkarze Stomilu II Olsztyn zainaugurują rozgrywki w IV lidze. Piłkarze trenowani przez Michała Alancewicza i Adama Łopatko zagrają z DKS-em Dobre Miasto.

W poprzednim sezonie piłkarze rezerw Stomilu w IV lidze zajęli 11. miejsce. DKS Dobre Miasto natomiast zajął drugie miejsce w grupie pierwszej ligi okręgowej i awansował do IV ligi.

W sobotnim spotkaniu zagrają sami młodzi olsztyńscy zawodnicy. Nikt z szerokiej kadry pierwszoligowego Stomilu nie został odesłany na mecz do Dobrego Miasta.

W drużynie DKS Dobre Miasto może zagrać czterech byłych piłkarzy Stomilu: Bartosz Dzikowski, Paweł Kułakowski, Mateusz Kostek oraz Michał Suchodolski. W kadrze DKS-u jest także były zawodnik Stomilowców - Łukasz Bogdanowicz.

W okresie przygotowawczym zespół rezerw Stomilu rozegrał pięć spotkań - wygrał 4:0 z Olimpią Olsztynek, 7:3 z Warmiakiem Łukta, 2:0 z Warmią Olsztyn oraz przegrał 0:3 z Mrągowią Mrągowo oraz 2:3 Błękitnymi Orneta.

Kibice w Dobrym Mieście wchodzą na mecz za darmo.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, DKS Dobre Miasto, Dobre Miasto, IV liga


Komentarze

  1. 11.08.12 12:44 K.K.

    Robi ktoś Tour de warmia of mazuria? z Dobrego Miasta do Ostródy. Potrzebny Kierowca lub kierowca z samochodem. prywatna wiadomość

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!