Relacja z meczu Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn

Rafał Kujawa 76'
ż Matej Náther
ż Josef Čtvrtníček
kartki Janusz Bucholc ż
Bramki Sandecja Nowy Sącz: 12. Łukasz Radliński - 4. Przemysław Szarek, 17. Witalij Berezowśkyj (60, 88. Armand Ella), 7. Grzegorz Baran, 24. Kamil Słaby - 15. Sebastian Szczepański (48, 23. Filip Piszczek), 33. Bartłomiej Kasprzak, 11. Matej Náther, 10. Łukasz Nowak (46, 44. Josef Čtvrtníček), 8. Maciej Małkowski - 9. Arkadiusz Aleksander.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 7. Paweł Głowacki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 77. Paweł Łukasik (82, 28. Tomasz Chałas), 11. Karol Żwir (71, 12. Michał Trzeciakiewicz) - 88. Rafał Kujawa (90, 6. Bartosz Bartkowski).
Szczegóły sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 498.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 18:17:59

95' Koniec meczu!
94' Josef Čtvrtníček ukarany za to zagranie żółtą kartką 13
93' Gol dla gospodarzy. A nie, jednak nie. Sędzia zobaczył, że zawodnik Sandecji pomagał sobie ręką w polu karnym. 13
92' Boisko opuszcza Kujawa, w jego miejsce Bartkowski 1
91' 4 minuty do końca.
83' Boisko opuszcza Paweł Łukasik, w jego miejsce Tomasz Chałas 1
76' GOOOOOOOOOOL! 2:0! Rafał Kujawa! 1
73' Boisko opuszcza Karol Żwir, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz 1
71' Żółtą kartką ukarany Matej Náther 13
69' Ekipa odśnieżająca nie próżnuje, pracuje na murawie nawet podczas gry. Podczas szybkiej kontry zdarza się, że nie nadążają opuścić boiska.
60' Boisko opuszcza Witalij Berezowśkyj, w jego miejsce Armand Ella Ken 13
53' Aj! To powinno być 2:0! Łukasik na sam na sam, odbija bramkarz, nasz napastnik dobija i piłka odbija się od słupka! 1
48' Boisko opuszcza Sebastian Szczepański, w jego miejsce Filip Piszczek 13
48' Jedna zmiana w przerwie. Boisko opuszcza Łukasz Nowak, w jego miejsce Josef Čtvrtníček 13
45+6' Koniec pierwszej połowy.
45' 5 minut do końca pierwszej połowy.
30' Żółtą kartką ukarany Janusz Bucholc 1
23' Chwila przerwy w grze, czas na odgarnięcie śniegu.
18' W sektorze gości kibice z Olsztyna, z nudów zaczęli zabawę w rzucanie śnieżkami. Do zabawy dołączyli piłkarze Stomilu strzelając gola. 1
15' GOOOOOL! 1:0! Paweł Łukasik! (chyba, bo przez śnieg dobrze nie widać) 1
2' Ciężkie warunki do grania dzisiaj w Nowym Sączu, ledwo na murawie widać białe linie, ledwo widać też piłkę.
1' Gramy!
Sandecja: 12. Łukasz Radliński - 17.Witalij Berezowśkyj, 4. Przemysław Szarek, 7. Grzegorz Baran, 24. Kamil Słaby - 33. Bartłomiej Kasprzak, 10. Łukasz Nowak, 11. Matej Náther, 8. Maciej Małkowski, 15. Sebastian Szczepański - 9. Arkadiusz Aleksander 13
Stomil rozpocznie w składzie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 16. Dawid Szymonowicz, 77. Paweł Łukasik, 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa 1
Nasza ekipa już na stadionie w Nowym Sączu. Cały czas pada śnieg, będziemy mieć dzisiaj zimowe zawody.