Artykuł

fot. Artur Szczepański

fot. Artur Szczepański

Segarra dopiero 16 stycznia

11.01.12 12:07   em   4  

Hiszpański pomocnik Stomilu Olsztyn Ángel Segarra Melitón ma pojawić się w klubie dopiero 16 stycznia.

Zawodnik musiał przełożyć swój lot do Polski ze względów finansowych. Piłkarz trenuje w Hiszpanii indywidualnie według rozpiski otrzymanej od trenera Zbigniewa Kaczmarka.

Tagi: Stomil Olsztyn, Ángel Segarra Melitón, transfery


Komentarze

 1. 12.01.12 19:23 kilabez

  Przecież nie piszę, że jest zły. Poprostu taki polski żarcik się wdarł :) a co do tego chłopaka to wszyscy mu życzymy jak najlepiej a Z. Kaczmarek myślę że wie co robi :)

 2. 11.01.12 22:44 F.R.T.

  Azer fakt był tragedią... ale może poczekajmy i dajmy chłopakowi pograć. Jakoś czuję, że tu może być inaczej. Trener wie co robi, był już na niejednym treningu przecież.

 3. 11.01.12 18:31 kilabez

  a może wręcz przeciwnie... w Hiszpani sezon na winogrona się kręci to został żeby przytulić waluty :)

 4. 11.01.12 16:00 Kot

  Na bilet nie miał?!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!