Artykuł

Sejm zaostrzył warunki bez. imprez masowych

13.02.09 10:56   mmks   6  

Sejm zaostrzył warunki bezpieczeństwa imprez masowych, wprowadzając m.in. nowe rodzaje kar wobec stadionowych bandytów oraz obowiązek identyfikacji kibiców. Dopuszczono możliwość sprzedaży alkoholu podczas imprez, którym nie grożą akty przemocy.

Zapraszamy do zapoznania się z ARTYKUŁEM na ten temat.

Tagi: -


Komentarze

 1. 13.02.09 14:07 rysio1945

  Na betonie też można siedzieć. A jeżeli nie to znaczy, że na SBN wchodzimy bez biletów.

 2. 13.02.09 14:02 Kamas

  Sprzedaż biletów na mecze piłkarskie będzie prowadzona jedynie na miejsca siedzące. Ciekawe jak to bedzie wygladac w przypadku naszego klubu.

 3. 13.02.09 13:28 Bocian85

  "nowy stadion" chyab troche przesadzasz!!pomysl teraz ze mozesz od policji i od ochrony dostac w pysk za bylo gowno!!krzywo sie spojrzysz i pala na ryju wyladuje!!teraz to tylko moze byc gorzej na stadionmach bo kibice nie beda dawali sobie w kasze dmuchac i bedzie dopiero rozpierducha!!pomysl co piszesz!!

 4. 13.02.09 12:40 nowy stadion

  Brawo wrescie wezma sie za tych stadionowych BANDZIOROW wrescie moze bedzie normalnie i bez strachu bedzie mozna zabrac dzieci na mecz.

 5. 13.02.09 12:33 (Stomil Fan)

  "Służby porządkowe będą uprawnione do stosowania siły fizycznej" teraz polija i ochrona dopiero bedzie miała zabawe. Jak za PRL oni będą mogli na atakować za np. jaką piosenkę o nich. A jak myich dotkniemy do więzienia!

 6. 13.02.09 11:42 Komentator

  Czyli takiej siatkówki i żużla też to dotyczy?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!