Artykuł

Artur Siemaszko, fot. Łukasz Kozłowski

Artur Siemaszko, fot. Łukasz Kozłowski

Siemaszko: Kiedy przegrywasz, to kibice są niezadowoleni

24.11.17 23:54   kyn   5  

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z Chojniczanką Chojnice. Po meczu rozmawialiśmy z napastnikiem olsztyńskiego klubu Arturem Siemaszko.

Trzeci raz w plecy pod rząd u siebie i sytuacja w tabeli robi się nieciekawa.
- Robi się niewesoło i ciężko coś mądrego powiedzieć po trzecim meczu przegranym. Daliśmy z siebie sto procent, ale jednak czegoś zabrakło.

Stracona bramka ustawiła wam spotkanie?
- Myślę, że nie. Straciliśmy bramkę po błędzie, ale cały mecz był przed nami, tak naprawdę. Były fajne fragmenty, w których całkowicie zdominowaliśmy grę, tylko znowy czegoś zabrakło, może tej jakości z przodu.

Jakość z przodu - masz na myśli siebie, skrzydłowych, czy ogólnie cały zespół?
- Mówię ogólnie o drużynie, ale wiadomo, od siebie też wymagam. Nie strzeliłem dzisiaj bramki i nie jestem zadowolony z meczu. Przegraliśmy i teraz jest smutek, ale jest jeszcze jeden mecz i trzeba wziąć się w garść i wygrać, bo jest, jak powiedziałeś, niewesoło.

Nastąpiły zmiany w sztabie trenerskim. Nie dodały wam entuzjazmu?
- Ja uważam, ze gra wyglądała już zupełnie inaczej, choć ciężko powiedzieć, że graliśmy dobrze, gdy przegraliśmy mecz. Wiadomo, że gdzieś tam ktoś jest niezadowolony, ale taki jest sport, taka jest piłka. My daliśmy z siebie wszystko, są jakieś plusy i trzeba je wyciągnąć na następny mecz. Poprawić grę, kiedy nie szło i wygrać następne spotkanie.

Dostaliście trochę gwizdów na koniec, kibice są niezadowoleni. Zasłużenie?
- Przegraliśmy mecz, więc tak. Takie jest życie sportowca, kiedy przegrywasz, to kibice są niezadowoleni. Chcą punktów i wygranych i w pełni ich rozumiem.

Widzisz jakiś promyk nadziei przed kolejnym meczem?
- Oczywiście, że tak. Gdybym nie widział, to nie wychodziłbym na następny mecz. Wierzę w to, że wyjdziemy i wygramy następny mecz i jakoś pozytywnie zakończymy ten rok.

Tagi: Stomil Olsztyn, Artur Siemaszko, Rozmowa po meczu, I liga, Chojniczanka Chojnice


Komentarze

 1. 25.11.17 22:35 THE CORE

  Chłopie, ty po sezonie wrócisz do Lubina a co mają zrobić kibice z Olsztyna? Weźmiesz ich ze sobą? Zmieszczą się do audi? Nie ściemniaj bo faktycznie tobie może być trochę przykro ale kibicom w Olsztynie jest kurews... źle... I powiem ci że jeśli ty grasz w reprezentacji to cieszmy się z Teodorczyka bo potem będzie tylko gorzej...

 2. 25.11.17 21:24 mariusz 1981

  Obyś z Wigrami trafił i Stomil wygrał z całego serca życzę tego drużynie kibicom i sobie

 3. 25.11.17 10:42 F.R.T.

  "Takie jest życie sportowca" NIE TO JEST ŻYCIE SPORTOWCA TO WASZA PRACA !!

 4. 25.11.17 09:04 Wielki Stomil

  "Wiadomo, że gdzieś tam ktoś jest niezadowolony" - co to kurwa ma znaczyc to pilkarzyki wybieraja teraz z kim chca trenowac?? wy jestescie od grania i zapierdalania na boisku a nie strzelania fochow i obrazania sie ze ktos od was cos wymaga!!! dostajecie pieniadze za gre nie male !!! ludzie zapierdalaja po 8-10 godzin zmiany nie zmoany za grosze! wezcie sie za gre!! a jak nie to do michelinu wtedy docenicie kurwa to co robicie!!

 5. 25.11.17 00:35 Damiano(S)

  A co kurwa mamy byc zadowoleni z waszej gry bo kolejny mecz w pizde!!! Wez kurwa chlopcze idz ze swoimi ziomkami na Starowke!!! Zabierz bucholca, barana, zahora, biedrze i startowa wasza

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!