95' Czerwona kartka dla Ramireza za niesportowe zachowanie tuż po ostatnim gwizdku. 1
95' Koniec meczu.
94' Rzut wolny dla Stomilu, wrzutka w pole karne, do strzału składał się Karankiewicz, nieudanie... 1
92' Żółtą kartką ukarany Mateusz Machaj
92' Złe wybicie Lecha, przed szansą goście, z trudem wybija na rzut rożny Skiba. 1599

Artykuł

Artur Siemaszko, fot. Emil Marecki

Artur Siemaszko, fot. Emil Marecki

Siemaszko: Po raz kolejny nie pomagamy sobie

12.11.17 20:26   em   3  

Po przegranej 1:2 z Chrobrym Głogów rozmawialiśmy z napastnikiem Stomilu Arturem Siemaszko.

Dobrze zaczęliście ten mecz, a potem stało się tak, jak w niektórych meczach na wyjeździe i przegraliście.
- Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Myślę, że graliśmy mega-dobrze jako drużyna do pierwszej straconej bramki. Czy był karny, czy go nie było - nie wiem. To jest nieważne, bo powinniśmy po pierwszej bramce poprawić druga, trzecią i powinniśmy zakończyć ten mecz. Po raz kolejny nie pomagamy sobie, a jakimiś głupimi zagraniami pomagamy rywalowi.

Ta druga bramka to był rykoszet i chyba można nawet podciągnąć ją pod bramkę samobójczą?
- Był tam rykoszet i rywalom dopisało szczęście. Nawet podwójnie, bo do tego szczęścia dopisał się też arbiter, chociaż nie będę na nikogo zwalał winy, bo mogliśmy szybciej my zamknąć ten mecz, a nie czekać na zbieg zdarzeń.

Taki był plan na drugą połowę, by dać się otworzyć przeciwnikowi, a wy, ta jak lubicie, mieliście dobić z "konterki" rywala?
- Wyszliśmy z takimi założeniami, żeby musimy być znowu blisko rywala jako zespół. Do momentu, w którym straciliśmy tę pierwsza bramkę wyglądało to fajnie. Po straconej bramce trochę się to posypało, bo chcieliśmy bardzo dzisiaj zdobyć trzy punkty.

Myśleliście przed tym meczem, że do końca rundy jest do zdobycia jeszcze 12 punktów, co wywindowałoby was mocno w tabeli, czy myślicie tylko o najbliższym meczu?
- Chcemy w każdym meczu punktować, czy to u siebie, czy na wyjeździe. Zawsze dajemy z siebie 100 procent, a myślę, że dzisiaj daliśmy jeszcze więcej. Chyba było to widać, a najgorsze jest to, że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu. Stało się to, co się stało i teraz musimy szykować się do następnego meczu, by zdobyć trzy punkty.

Tego czasu nie będzie dużo, bo gracie już w najbliższy piątek.
- Może to i lepiej, będzie szybka możliwość żeby się zrehabilitować i już w piątek zdobyć trzy punkty, bo nie ma innej opcji.

W czwartek grałeś 45 minut w reprezentacji. To miało jakiś wpływ na to spotkanie?
- Nie chcę się żalić, bo wiesz jak to ludzie odbierają, ale też oszukiwać nie będę. Grałem trzy dni temu mecz, dziś kolejny i gdzieś ma to wpływ, ale pod wpływem adrenaliny tego nie czułem. Dopiero teraz po meczu dopadło mnie dość duże zmęczenie.

Mimo, że nie ma powodów do radości, to jednak chciałbym zapytać o tę "cięszynke" z Marcelem Ziemannem. Co wy tam wykombinowaliście?
- A zawsze się tak witamy i postanowiliśmy, że jeśli będziemy razem na boisku, to przy bramce któregoś z nas, tak się od teraz będziemy cieszyć. Fajnie, że Marcel zaczął, szkoda, że nie poprawiliśmy drugą bramką, bo byłoby dużo łatwiej.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Artur Sieaszko, Chrobry Głogów, Rozmowa po meczu, I liga


Komentarze

  1. 12.11.17 23:04 S.M.P.

    Prawda jest taka że atuty Siemaszki zespół musi umieć wykorzystać. A w tym meczu jak tego nie widziałem

  2. 12.11.17 22:32 whs

    Ty byłeś na innym meczu? Skakał tylko co z tego jak wszystkie piłki miał grane za wysoko, a i był dobrze pilnowany przez cały mecz. Ważne że szarpal, pokazywał się, wracał nawet w swoje pole karne za przeciwnikiem

  3. 12.11.17 20:57 Owsian

    Artur dlaczego nie walczysz? Ani razu nie wyskoczyłeś dzisiaj walczyć o górną piłkę. Wszystko odpuszczałeś.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!