Artykuł

Artur Siemaszko, fot. Łukasz Kozłowski

Artur Siemaszko, fot. Łukasz Kozłowski

Siemaszko: Ze Stomilem chcę utrzymać się w I lidze

13.01.18 21:17   em   1  

Stomil Olsztyn wygrał 3:0 sparing z Polonią Bydgoszcz. Po meczu o komentarz poprosiliśmy napastnika olsztyńskiego zespołu Artura Siemaszkę.

Za wami pierwszy sparing. Jak byś go ocenił?
- Jesteśmy w cyklu, w którym pracujemy nad motoryką, więc nie było za dużo przygotowanych schematów. Widać, ze mocno nie możemy doczekać się rozpoczęcia drugiej rundy i ciężko pracujemy, żeby dobrze w nią wejść.

Ostatnio pojawiła się informacja, ze jest tobą zainteresowany GKS Katowice. To jednak tylko zainteresowanie, a ty zostajesz w Stomilu?
- Byłem w stałym kontakcie z trenerami i zarządem Zagłębia Lubin i doszliśmy do wniosku, że najlepszym pod względem rozwoju sportowego będzie dla mnie pozostanie w Stomilu i ja też naciskałem na to, by tutaj zostać. Tu jest mój dom i chce się ze Stomilem utrzymać w I lidze.

O utrzymanie będzie jednak ciężko, szczególnie w kontekście, tego, że możemy dostać minusowe punkty?
- Według mnie nie możemy patrzeć na to, czy dostaniemy jakiś minus, czy nie. Jeśli wygramy wszystkie mecze w drugiej rundzie, a bynajmniej ja wychodzę na boisko, by każdy mecz wygrać, to nie będzie z tym problemu. Nawet jeżeli odejmą nam więcej niż jeden punkt.

Jak z twoim zdrowiem? Nie trenowałeś w tygodniu.
- Nie trenowałem dwa dni, delikatnie się przytrułem. Już jest wszystko w porządku. W niedziele mamy dzień wolny, więc na pewno się doleczę a od poniedziałku jestem razem z drużyną i trenuję na sto procent.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Artur Siemaszko, I liga, Rozmowa po meczu, Polonia Bydgoszcz, wywiad


Komentarze

  1. 13.01.18 23:46 roberto

    Powodzenia. Oby było ci to dane.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!