Artykuł

Piotr Skiba, fot. Krzysztof Piekarski

Piotr Skiba, fot. Krzysztof Piekarski

Skiba: Fajnie było zobaczyć uśmiech na buziach dzieci

06.12.13 21:11   ps   2  

Po akcji "Biało-niebieskie Mikołajki" rozmawialiśmy z Piotrem Skibą, który był razem z kibicami w placówce "Arka" w Olsztynie.

Chętnie uczestniczysz w tego typu akcjach?
- Oczywiście, że tak! Tego typu akcje strasznie mi się podobają. Wczoraj (czwartek - red.) byliśmy w Szkole Podstawowej nr 3, czyli w mojej pierwszej szkole, dziś w szpitalu dziecięcym. Widać zadowolenie ze strony dzieciaków, pojawiła się u nich radość, ale dało to też trochę do myślenia. Fajnie było się zorganizować, wręczyć dzieciom prezenty i zobaczyć uśmiech na ich buziach.

Chyba dawno nie rozdałeś tylu autografów co dzisiaj?
- Pod koniec zaczęła mnie boleć ręka (śmiech – red.). Dzieci na pewno były uradowane, że mogły się spotkać ze sportowcami. Zrobiliśmy zdjęcia, rozdaliśmy paczki i autografy - była to fajna zabawa.

Jak twoje samopoczucie przed zabiegiem?
- Mam we wtorek operację, ale jestem do niej pozytywnie nastawiony. Cały czas wzmacniałem tę nogę. Wydaję mi się, że za trzy tygodnie będę już gotowy do treningów.

Tagi: Stomil Olsztyn, wywiad, Piotr Skiba, I liga, kontuzje


Komentarze

  1. 07.12.13 17:54 kubik

    Piotrek Szczacun dla Ciebie ! Trzymam kciuki za udana operacje i szybkiego powrotu do Naszej bramki !!! SPW

  2. 06.12.13 21:29 Pawlik

    Piotrek czekamy na powrot do bramki !!!!!! Zdrowia !!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!