Artykuł

Sklepik z gadżetami kibiców Stomilu Olsztyn, fot. stomil-sklep.pl

Sklepik z gadżetami kibiców Stomilu Olsztyn, fot. stomil-sklep.pl

Sklepik z gadżetami Stomilu oraz stoisko Socios Stomil przed meczem z GKSem Tychy

wczoraj, 19:20   godfather   0  

We wtorek przed meczem Stomil Olsztyn – GKS Tychy (godzina 19:00) zostanie wystawiony sklepik z gadżetami Stomilu oraz stoisko stowarzyszenia Socios Stomil! Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami nowych gadżetów Stomilu, które będzie można kupić na meczu!

Przed meczem Stomil Olsztyn - GKS Tychy będzie można kupić wszystkie gadżety Stomilu, które są dostępne w stomil-sklep.pl

Pojawiły się nowe kurtki, kilka wzorów koszulek, bluzy OKS męskie i damskie, portfele, polary, szaliki, czapki, torebeczki i inne Stomilowskie akcesoria!

Zysk ze sprzedaży Stomilowskich gadżetów (stomil-sklep) przeznaczony zostanie na "Fundusz Wyjazdowy", lepszą organizację wyjazdów na spotkania Stomilu w rundzie jesiennej (Niepołomice, Katowice, Sosnowiec, Mielec), dofinansowanie młodych kibiców jeżdżących na mecze, oprawy spotkań domowych oraz inne ważne cele kibicowskie!

Zapraszamy już od godziny 17:00!

Kupuj gadżety Dumy Warmii i wspieraj ruch kibicowski na Stomilu!

Przy stoisku stowarzyszenia Socios Stomil będzie można zapisać się do Socios Stomil, dowiedzieć się od przedstawicieli zarządu o działalności organizacji, porozmawiać na temat przyszłości klubu. Można także opłacić składki. Zapraszamy do aktywności w działaniu na rzecz naszego Stomilu! 

Stoisko Socios Stomil będzie otwarte o godzinie 17:30.

Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, kibice, stomil-sklep.pl, Socios Stomil


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!