Artykuł

Sklepik z gadżetami kibiców Stomilu Olsztyn, fot. stomil-sklep.pl

Sklepik z gadżetami kibiców Stomilu Olsztyn, fot. stomil-sklep.pl

Sklepik z gadżetami Stomilu przed meczem z Chojniczanką Chojnice

13.11.17 11:00   godfather   1  

W piątek przed meczem Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice (godzina 18:00) zostanie wystawiony sklepik z gadżetami Stomilu! Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami nowych gadżetów Stomilu, które będzie można kupić na meczu!

Przed meczem Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice będzie można kupić wszystkie gadżety Stomilu, które są dostępne w stomil-sklep.pl

Pojawiły się nowe czapki, kurtki, kilka wzorów koszulek, bluzy OKS męskie i damskie, bluzy Stomil Olsztyn Train Hard, bluzy Stomil Olsztyn - Koszmar Wrogów, portfele, polary, szalikii i inne Stomilowskie akcesoria!

Zysk ze sprzedaży Stomilowskich gadżetów (stomil-sklep) przeznaczony zostanie na "Fundusz Wyjazdowy", lepszą organizację wyjazdów na spotkania Stomilu w rundzie wiosennej, (przed nami 8 spotkań wyjazdowych Stomilu), dofinansowanie młodych kibiców jeżdżących na mecze, oprawę meczu w obecnym sezonie oraz inne ważne cele kibicowskie!

Zapraszamy już od godziny 16:00!

Kupuj gadżety Dumy Warmii i wspieraj ruch kibicowski na Stomilu!

Serdecznie zapraszamy!


 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, kibice, stomil-sklep.pl, Socios Stomil


Komentarze

  1. 24.11.17 13:45 Redaktor

    Drogi Zygmuncie2, więcej informacji na temat gadżetów Stomilu i sklepiku uzyskasz w klubie oraz na stronie http://stomil-sklep.pl/?pl_kontakt,21 Prosimy nie siać fermentu w komentarzach na tej stronie.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!