Artykuł

Sklepik z gadżetami kibiców Stomilu Olsztyn, fot. stomil-sklep.pl

Sklepik z gadżetami kibiców Stomilu Olsztyn, fot. stomil-sklep.pl

Sklepik z gadżetami Stomilu przed meczem z Puszczą Niepołomice

09.04.18 08:00   godfather   1  

W sobotę przed meczem Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice (godzina 12:30) zostanie wystawiony sklepik z gadżetami Stomilu! Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami nowych gadżetów Stomilu, które będzie można kupić na meczu! Zysk ze sprzedaży Stomilowskich gadżetów zostanie przeznaczony na cele kibicowskie.

Przed meczem Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice będzie można kupić wszystkie gadżety Stomilu, które są dostępne w stomil-sklep.pl

Pojawiły się nowe czapki, kurtki, wiatrówki, kilka wzorów koszulek, bluzy męskie i damskie, portfele, polary, szaliki, vlepki i inne Stomilowskie akcesoria! Sprawdź co będzie można kupić na meczu na stronie
stomil-sklep.pl

Zysk ze sprzedaży Stomilowskich gadżetów (stomil-sklep) przeznaczony zostanie głównie na "Fundusz Wyjazdowy", lepszą organizację wyjazdów na spotkania Stomilu w rundzie wiosennej, (przed nami jeszcze 4 spotkania wyjazdowe Stomilu) oraz inne ważne cele kibicowskie!

Zapraszamy już od godziny 10:30!

Kupuj gadżety Dumy Warmii i wspieraj ruch kibicowski na Stomilu!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice, kibice, stomil-sklep.pl, Socios Stomil


Komentarze

  1. 19.04.18 16:04 Piotruś Pan

    Oj to chyba ostatnie wyprzedaże asortymentu, co ? Borowicz tak poprowadził klub, że w III lidze mniej będzie odbiorców, co?

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!