94' Koniec meczu.
91' Czwarta bramka dla gości. Piotr Marciniec 1557
85' Zablokowany mocny strzał Kuna, rzut rożny. 1
82' Strzał z dystansu Uraniaka, nie bez trudu Leszczyński wybija na rzut rożny. 1557
82' Stomil w ataku pozycyjnym, który w obecnych warunkach nie przynosi żadnego efektu. Wiele więcej zagrożenia po szybkich przejęciach i kontratakach Stali.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

(S)krytym okiem po meczu Stomil - Stal

15.04.17 19:15   kyn   3  

Sobotni mecz, a raczej jego wynik, nie był najistotniejszą sprawą dla Stomilowców. Jasne, fajnie byłoby zapunktować ze Stalą, jeszcze do piątkowego poranka wietrzyłem zwycięstwo, ale co to miało w sumie za znaczenie akurat dzisiaj?

Nie dziwię się chłopakom, że "nie wyglądali". Takie trzy ciosy, jakie dostali w ciągu 24 godzin, położyłyby niejednego. A jednak wyszli na mecz, walczyli, ale nie dali rady z psychiką. Mi podczas meczu myślało się niemrawo, a co dopiero mówić o wyjściu na boisko. Dla wielu z zawodników "Biedrza" jest jak ojciec, wprowadzał ich w piłkę, był trenerem, mentorem. Do tego dwie poważne kontuzje, z których jedna wyglądała tragicznie, dołożyły swoje. Stal to wykorzystała, bo nie miała innego wyjścia. O tym spotkaniu należy szybko zapomnieć. Oczyścić głowy i do boju, tak, jak teraz walczy Andrzej!

Decyzja Igora, że wyjdzie na boisko - dla mnie szacun! Do tego Wiktor na ławce - też oczywiście! Nie ma sensu więcej o tym pisać, sprawa jest oczywista.

Po meczu nie dajemy Wam, jak zawsze, kilku rozmów, czy komentarzy pomeczowych. Ani my nie wiedzieliśmy o co pytać, ani zawodnicy nie byli w stanie udzielać wywiadów. "Igła" dziękuję, że się odważyłeś.

Pełen zadumy nad losem człowieka, ale i wiary, że musi być dobrze, życzę Wam spokojnych Świąt Wielkanocnych. Pomódlmy się razem za zdrowie Andrzeja, niech szybko wraca do pełnej dyspozycji.

SPW!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Mielec, I liga, (S)krytym okiem, felieton, Andrzej Biedrzycki


Komentarze

  1. 15.04.17 20:19 dzik8297

    Co racja to racja. Po takich ciałach ciężko się podnieść , szczególnie po wczorajszym. Po prostu widziałem , że tak będzie. Przykład niedawny i niedaleki bo z Niemiec. Co prawda Borussia strzeliła dwie.Jednak fakt jest faktem. To na pewno odbiło się na ich psychice. Koniu zdrowia , zdrowia , zdrowia. Wszystkim wesołych świąt.

  2. 15.04.17 20:12 kermik

    Mam nadzieję, że nie zabraknie tych punktów na koniec sezonu, kontuzje nie wróżą też nic dobrego w dalszych meczach ..... chciałbym się mylić ale brak Kujawy przy braku zmienników oznaczać może spadek, teraz wszystko w rękach trenerów trzeba przez tydzień przygotować i przećwiczyć zmianę taktyki i ustawienia, zmianę schematów gry, bo przykro mi to mówić ale nie mamy napastnika. Życzę Andrzejowi szybkiego powrotu do zdrowia, jest silny zawsze był i wierzę że z tego wyjdzie. Drużynie i trenerom dużo zdrowia i spokoju i rozwagi, a przede wszystkim wiary we własne umiejętności.

  3. 15.04.17 19:54 Fanatyk_OKS

    Po takich informacjach ciezko bylo sie skupic na meczu będąc na trybunach, a jak pilkarze mieli skupic sie na grze. Biedrza walcz i wracaj do Nas.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!