Relacja z meczu Sokół Ostróda - Stomil Olsztyn

Artur Siemaszko 19'
Artur Siemaszko 42'
Rafał Śledź 86'
kartki Jakub Mosakowski ż
Bramki Sokół Ostróda: (I połowa) Kamil Kotkowski (31 Piotr Sikora) - Adrian Korzeniewski, Adrian Pluta, Roman Mykytyn, Kacper Wojciechowski - Igor Michalski, Hubert Otręba, Arkadiusz Mroczkowski, Daniel Mlonek - Arkadiusz Ciach, Kamil Zalewski. (II połowa) Piotr Sikora (61 Maciej Mikołajczyk) - zawodnik testowany, Adrian Bieńkowski, Kamil Maternik, Łukasz Buczkowski - Michał Jankowski (76 Karol Roszkiewicz), Hubert Otręba (76 Maciej Słotki), Arkadiusz Mroczkowski, Adrian Zasuwa - zawodnik testowany, zawodnik testowany.
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (31 Michał Leszczyński, 61 Adrian Serowiec) - Janusz Bucholc (65 Ernest Dzięcioł), Grzegorz Janiszewski (46 Igor Biedrzycki), Ernest Dzięcioł (46 Jakub Mosakowski), Wojciech Dziemidowicz (65 Karol Żwir) - Wojciech Mielcarek (46 Aleksander Karbowiak, 72 Aleksander Tomasz, 82 Sebastian Szypulski), Wiktor Biedrzycki (46 Paweł Głowacki), Marcin Stromecki (69 Grzegorz Lech), Grzegorz Lech (46 Tomasz Zahorski), Karol Żwir (46 Piotr Głowacki) - Artur Siemaszko (46 Rafał Śledź).
Szczegóły sędziował: Mateusz Korneluk (Elbląg).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 00:36:43

90' Koniec meczu.
89' Mosakowski traci piłkę na 35. metrze, musi potem faulować za co dostaje żółtą kartkę. 1
86' GOOOLLL - RAFAŁ ŚLEDŹ. Zahorski zagrywa do Śledzia, a ten uderza po dalszym rogu i zdobywa czwartego gola dla Stomilu. 1
82' Sebastian Szypulski za Tomasza. 1
72' Aleksander Tomasz wszedł za Karbowiaka. 1
69' Lech zmienił Stromeckiego. 1
65' Na boisko wracają Dzięcioł i Żwir, zeszli Bucholc i Dziemidowicz. 1
61' Serowiec za Leszczyńskiego. 1
46' W drugiej połowie na boisku pojawili się Igor Biedrzycki, Mosakowski, Karbowiak, Paweł Głowacki, Zahorski, Piotr Głowacki oraz Śledź. 1
46' Rozpoczęła się druga połowa.
45' Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:0, trzy gole Siemaszki.
42' GOOOOOLLLL - ARTUR SIEMASZKO. Żwir wpadł w pole karne, zagrał do niepilnowanego Siemaszki, a ten bez problemu zdobywa swojego trzeciego gola. 1
31' W miejsce Skiby wchodzi Leszczyński. 1
31' Tymczasem piłka po strzale jednego z zawodników gospodarzy trafiła w słupek.
19' GOOOOOOOOOOLLL - ARTUR SIEMASZKO. Zamieszanie w polu karnym, do piłki dopada napastnik "biało-niebieskich" i zdobywa drugiego gola. 1
15' GOOOOOOLLL - ARTUR SIEMASZKO. Lech wpadł w pole karne, dograł do niepilnowanego Siemaszki, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza rywali. Prowadzimy 1:0. 1
6' Patryk Gondek nie zdecydował się na występ w meczu z powodu braku umowy z klubem.
5' Dzisiaj trenerowi Asenskiemu asystuje Grzegorz Wódkiewicz, pozostały formalności, żeby oficjalnie dołączył do sztabu szkoleniowego.
3' Żwir wpadł w pole, oddał strzał, który broni bramkarz. Szkoda, że nie podał do Lecha, bo ten był w dogodnej sytuacji.
1' Rozpoczęło się spotkanie w Ostródzie. Będziemy informowali o najważniejszych wydarzeniach.