Artykuł

Startuje runda wiosenna Centralnej Ligi Juniorów, fot. Artur Szczepański

Startuje runda wiosenna Centralnej Ligi Juniorów, fot. Artur Szczepański

Startuje runda wiosenna Centralnej Ligi Juniorów

13.03.14 18:38   em   0  

W niedzielę juniorzy Stomilu Olsztyn zagrają pierwsze spotkanie w rundzie rewanżowej w Centralnej Lidze Juniorów. Na początek podopieczni Michała Alancewicza zagrają z Olimpią w Elblągu. Początek meczu o godzinie 16:00.

- Zespół był na obozie w Węgorzewie i tam wykonaliśmy największą pracę. Większość chłopaków grała w sparingach pierwszego zespołu, dlatego w składzie zbliżonym do ligi graliśmy tylko dwa razy z Działdowem i Ornetą - mówi trener Michał Alancewicz.

Jaki jest cel drużyny? - Nasz cel to grać dobrze w każdym meczu i zbierać punkty, a co będzie na koniec ligi to się okaże. Kluczowym momentem dla nas będzie mecz z MKS-em Polonia Warszawa (mecz w następnym tygodniu - red.). Po spotkaniu z liderem będzie można określić nasze cele, ale mam nadzieję, że do końca będziemy walczyć o czołową dwójkę - dodaje.

Drużyna Stomilu Olsztyn większość spotkań będzie rozgrywać na stadionie przy Piłsudskiego 69A. Spotkania, które będą kolidowały z pierwszym zespołem, będą rozegrane w powiecie olsztyńskim.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Michał Alancewicz, Olimpia Elbląg, Centralna Liga Juniorów


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły