Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Arka Gdynia

Yannick Kakoko 57'
Marcus Vinícius 64'
Rafał Siemaszko 90'
ż Paweł Głowacki kartki Antoni Łukasiewicz ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 27. Tomasz Wełna, 3. Rafał Remisz - 6. Bartosz Bartkowski, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech (68, 2. Rafał Śledź), 22. Tsubasa Nishi (83, 11. Karol Żwir), 8. Piotr Głowacki - 77. Paweł Łukasik (63, 12. Michał Trzeciakiewicz).
Arka Gdynia: 13. Konrad Jałocha - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 33. Alan, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius (67, 19. Miroslav Božok), 6. Antoni Łukasiewicz, 20. Yannick Kakoko (77, 18. Rashid Yussuff), 10. Mateusz Szwoch (71, 11. Rafał Siemaszko), 7. Dariusz Formella - 17. Gastón Sangoy.
Szczegóły sędziował: Konrad Kiełczewski (Wasilków).
widzów: 2610.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 20:19:50

94' Koniec meczu.
92' Czwarta bramka dla gości. Rafał Siemaszko 73
91' Trzy minuty do końca.
88' Będzie powtórka z drugiej strony. 1
83' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Karol Żwir 1
82' Rzut rożny dla Stomilu 1
79' ...wybija Bucholc. A Skiba wyłapuje dośrodkowanie. 1
78' Rzut rożny dla gości 73
78' Strzał z dystansu z rzutu wolnego, piłka mija słupek bramki Skiby. 73
77' Boisko opuszcza Yannick Kakoko, w jego miejsce Boisko opuszcza , w jego miejsce Rashid Yussuff 73
76' Żółtą kartką ukarany Paweł Głowacki 1
74' Piotr Klepczarek mocnym centrostrzałem próbował zaskoczyć bramkarza, jednak piłka minimalnie obok słupka. 1
71' Boisko opuszcza Mateusz Szwoch, w jego miejsce Rafał Siemaszko 73
69' Dobre dośrodkowanie, jednak nie udaje się oddać strzału. 1
69' Rzut rożny dla Stomilu 1
68' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Rafał Śledź 1
67' Boisko opuszcza Marcus Vinícius, w jego miejsce Miroslav Božok 73
64' Trzecia bramka dla gości. Marcus Vinícius wykorzystuje wolne miejsce z prawej strony pola karnego i silnym strzałem pokonuje Skibę. 73
63' Boisko opuszcza Paweł Łukasik, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz 1
59' Grzegorz Lech z szesnastu metrów tuż obok słupka bramki! Szkoda! 1
57' Niestety, druga bramka. Po rzucie rożnym wycofana piłka do Yannicka Kakoko, ten precyzyjnym strzałem z dystansu zdobywa drugą bramkę. 73
55' Gol dla gości. Niedokładne wybicie w obronie, do piłki dopadł Gastón Sangoy i miał przed sobą tylko Skibę, którego pokonał strzałem obok słupka. 73
54' Goście teraz odważnie rozgrywają piłkę na linii naszego pola karnego. Umiejętnie bronimy. 73
49' Fatalnie dośrodkowuje Łukasik, poprawka mija końcową linię. Zacznie bramkarz. 1
49' Rzut wolny dla Stomilu na 30. metrze. 1
48' Dużo miejsca miał Yannick Kakoko, oddał strzał z 20 metrów, piłka mija bramkę w bliskiej odległości. 73
46' Gramy! 73
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Rzut rożny dla Arki. Sytuację wyjaśnia Skiba łapiąc piłkę. 73
45' Minuta doliczona.
39' Tracimy piłkę pod własnym polem karnym, Mateusz Szwoch strzela z 16 metrów tuż obok bramki. 73
38' Łukasik uderza z linii 16 metrów, z ostrego kąta, ale niecelnie. 1
35' Rzut rożny dla Stomilu, piąstkuje Konrad Jałocha 1
35' Ładna akcja Stomilu, wybite dośrodkowanie, będzie rzut rożnhy. 1
34' Żółtą kartką ukarany Antoni Łukasiewicz 73
32'
29' Dym z rac unosi się nad trybuną krytą i boiskiem.
27' Rzut rożny dla Arki, dobre dośrodkowanie, Vinicius uderza z pola karnego, ale ponad bramką. 73
26' Skiba paruje strzał z dystansu na rzut rożny. 73
26' To powinno być 1:0! Nishi na sam na sam z bramkarzem, zdołał uderzyć ponad golkiperem, ale minimalnie niecelnie! 1
24' Strzał Kakoko z dystansu wysoko ponad bramką. 73
21' Krótkie rozegranie i nieudane dośrodkowanie. Ruszamy z kontrą. 73
21' Rzut rożny dla gości 73
13' Paweł Głowacki opuścił plac gry, potrzebna pomoc medyczna. 1
11' Rzut rożny dla Stomilu, głębokie dośrodkowanie, zacznie od bramki Konrad Jałocha 1
11' Mocne wbicie piłki w pole karne przez Piotra Głowackiego, tylko rzut rożny. 1
9' Rzut rożny dla Arki 73
9' Kibice już po pierwszych "pozdrowieniach", Stomilowcy rozpoczynają głośny doping.
8' Gastón Sangoy strzela bramkę, ale wcześniej sygnalizowana pozycja spalona. 73
6' Była szansa na pierwszy strzał, Nishi z Bucholcem, ten ostatni dośrodkowuje, ale wybijają obrońcy. 1
4' Pierwsza akcja gości, Piotr Skiba łapie niskie dośrodkowanie Viniciusa. 73
1' Gramy! 1
Piłkarze wchodzą na murawę w asyście młodych piłkarzy.
Na ławce Stomilu dzisiaj zasiedli: Leszczyński, Biedrzycki, Ratajczak, Trzeciakiewicz, Kujawa, Śledź i Żwir 1
Piłkarze obu drużyn już na rozgrzewce. Stadion powoli zapełnia się kibicami.
Arka Gdynia: 13. Konrad Jałocha - 29. Michał Marcjanik, 6. Antoni Łukasiewicz, 33. Alan, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 32. Przemysław Stolc, 20. Yannick Kakoko, 10. Mateusz Szwoch, 7. Dariusz Formella - 17. Gastón Sangoy 73
A zagramy w mocno zaskakującym składzie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna - 6. Bartosz Bartkowski, 7. Paweł Głowacki, 8. Piotr Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 22. Tsubasa Nishi - 77. Paweł Łukasik 1
Deszczowo nad stadionem Stomilu, w takiej aurze za nieco ponad godzinę zagramy o pierwszy wiosenny komplet punktów.