Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Granica Kętrzyn

14 czerwca 2015 r.
godz. 16:30

Stomil II Olsztyn 3:1 Granica Kętrzyn
0:1
54' Cezary Sobolewski
76' (k) Rafał Witkowski
79' Piotr Wypniewski
Bramki Mariusz Machniak 14'
kartki Mikołaj Rałowiec ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 29. Michał Przyborowski - 87. Damian Zacheja, 77. Adam Janas, 15. Łukasz Wojciechowski, 21. Wojciech Żęgota, 10. Piotr Wypniewski, 55. Adrian Żukiewicz (30, 17. Dawid Bogdański), 3. Dariusz Cekała, 95. Igor Kostrzewa (89, 5. Jakub Kostrzewa), 7. Rafał Witkowski, 8. Cezary Sobolewski.
Granica Kętrzyn: 12. Paweł Lubowiecki - 10. Dawid Szymański, 13. Paweł Aleksandrowicz, 17. Mateusz Lachowski, 9. Marek Traut, 7. Mikołaj Rałowiec, 14. Stanisław Klein, 11. Mateusz Michałowski, 18. Damian Roksela, 19. Jarosław Wołowik, 8. Mariusz Machniak.
Szczegóły sędziował: Janusz Bogdanowicz (Elbląg).

W 62. minucie Piotr Wypniewski (Stomil II) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Lubowiecki obronił).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 06:37:43

90' KONIEC MECZU! WYGRYWAMY 3:1! BRAWO!
89' Druga zmiana w Stomilu. Zmieniają się bracia Kostrzewowie - Jakub za Igora.
88' Żółtą kartką ukarany Mikołaj Rałowiec.
88' Granica przez chwilę miała przewagę na boisku, ale nic z niej nie wynikło.
81' Na ławce rezerwowych gości tylko bramkarz Sebastian Wojtowicz, więc trener Mariusz Niedziółka nie ma żadnego pola manewru.
79' GOOOOOOOOOLLLLLL - PIOTR WYPNIEWSKI! 3:1! Kostrzewa przejmuje piłkę w środku pola, zagrywa do Wypniewskiego, ten wpada w pole karne i strzałem w krótki róg pokonuje Lubowieckiego!
78' Kontra Stomilu, ale niestety bez efektu bramkowego. W odpowiedzi goście, ale znowu dobrze Przyborowski.
76' GOOOOOOOOOLLLL - RAFAŁ WITKOWSKI! Piłka wpadła po rękach bramkarza do bramki. BRAWO! WALCZYMY DO KOŃCA!
76' Sobolewski przejmuje piłkę w środku pola, podaje do Wypniewskiego, ten wpada w pole karne i jest faulowany. KARNY!
74' Groźna kontra Granicy, ale Przyborowski uprzedza rywala i wybija piłkę na aut.
71' Po przerwie na wodę Granica uzyskuje chwilową przewagę, z której jednak nic nie wynika. Gra toczy się w środku pola. Wynik bez zmian 1:1.
69' Sędzia zażądził uzupełnienie płynów.
68' Do dośrodkowania Bogdańskiego nie dochodzi Wypniewski, w odpowiedzi kontra gości, ale oba strzały piłkarzy z Kętrzyna zablokowane.
66' Dopiero w środę okaże się ile w tym roku drużyn spadnie z IV ligi. Jeżeli Olimpii Zambrów uda się awansować do II ligi, to wtedy trzecią ligę opuści jedynie z naszego województwa Start Działdowo, co spowoduje, że spadną trzy ekipy. Jeżeli zambrowianie nie awansują to spadnie również Rominta. W tym przypadku IV ligę opuszczą cztery drużyny.
65' Strzał Żęgoty zablokowany, dobija Cekała, ale niecelnie. W odpowiedzi Granica atakuje, ale nic z tego.
61' Kolejny fantastyczny rajd Bogdańskiego, podaje do Sobolewskiego, ten jest faulowany i sędzia wskazuje na rzut karny. Do "jedenastki" podchodzi Wypniewski, ale NIESTETY... Lubowiecki broni. Nadal 1:1.
58' Bogdański przebiegł z piłką 1/4 boiska, rywali mijał jak tyczki, uderzył po lewym rogu bramki, ale Lubowiecki wybił piłkę na rzut rożny. Szkoda!
58' Złe wieści napłynęły z Wielbarka. Omulwia wygrała z Warmią aż 5:0.
54' GOOOOOOOOOOOLLLL - CEZARY SOBOLEWSKI! 1:1! Piłkę dośrodkował w pole karne, a tam najlepiej zachował się Sobolewski i pokonał Lubowieckiego! WALCZYĆ STOMIL, WALCZYĆ!
52' Akcja lewą stroną Stomilu, ale Bogdański, a potem Cekała, nie potrafili celnie dośrodkować.
46' Wypniewski strzela zza "szesnastki", jednak znowu prosto w bramkarza.
46' 17:52 - zaczynamy II połowę.
45' Koniec pierwszej połowy. Stomil przegrywa niestety 0:1. Miejmy nadzieję, że w II połowie "biało-niebiescy" ruszą do zdecydowanych ataków, a co ważniejsze zdobędą gole.
44' Machniak znalazł się w sytuacji sam na sam z Przyborowskim, ale nasz bramkarz nie dał się pokonać.
39' Brawo Damian Zacheja. Nasz młody zawodnik w ostatniej chwili przeciął podanie Trauta do jednego z kolegów i uchronił nasz zespół przed stratą drugiej bramki.
38' Teraz atakowali "biało-niebiescy". Wypniewski przeprowadził dobrą akcję prawą stroną boiska, ale plac gry okazał się za krótki i piłka poza linią końcową. Chwilę później ten sam zawodnik strzelał z około 18 metrów, ale futbolówka trafiła w Lubowieckiego i nie miał problemów z interwencją.
35' Teraz w natarciu Granica. Goście mieli dwa rzuty rożne, ale "biało-niebiescy" wychodzą z tej sytuacji obronną ręką.
31' Kostrzewa przejmuje źle wybitą piłkę przez bramkarza gości, ale wywalczył tylko rożny.
30' Za kontuzjowanego Żukiewicza na boisku pojawia się Dawid Bogdański.
27' Uff, ale teraz mieliśmy szczęście. Żukiewicz w ostatniej chwili uratował Stomil przed stratą drugiej bramki.
23' Przerwa w grze. Zawodnicy uzupełniają płyny.
21' Sobolewski zdecydował się na strzał zza "szesnastki", ale Lubowiecki nie dał się zaskoczyć. Nadal przegrywamy 0:1.
20' Wypniewski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego wprost na głowę Sobolewskiego, ten jednak uderzył obok bramki.
14' W odpowiedzi dwukrotnie strzelał Wypniewski, ale bez efektu bramkowego.
14' GOL - Mariusz Machniak. Niestety przegrywamy. Machniak otrzymał piłkę na dwunastym metrze i pewnym strzałem w górny lewy róg bramki pokonał Przyborowskiego.
9' Igor Kostrzewa znalazł się w sytuacji sam na sam z Lubowieckim, ale przegrał ten pojedynek. Seria rzutów rożnych dla "biało-niebieskich", ale niestety... Nadal 0-0.
3' Machniak zagrywa na wolne pole, ale na spalonym zawodnik rywali. Mogło być groźnie.
1' Przed meczem w Granicy zmiana w składzie. Kontuzji doznał Gan i gra za niego Szymański.
1' Ruszamy z 25-minutowym opóźnieniem!
Spotkanie najprawdopodobniej rozpocznie się z opóźnieniem. Trwa jeszcze na Dajtkach mecz młodzików.