ż Cezary Sobolewski kartki Damian Majak ż
Damian Majak ż
Damian Majak 45' cz
Szymon Nałysnyk ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 29. Michał Przyborowski - 77. Emil Brzozowski, 87. Adam Janas, 10. Igor Kostrzewa (65, 11. Jakub Kostrzewa), 6. Naoya Shibamura, 18. Cezary Sobolewski, 55. Damian Zacheja, 15. Dariusz Cekała, 7. Rafał Witkowski, 21. Wojciech Żęgota, 16. Patryk Rosoliński (75, 18. Łukasz Wojciechowski).
Mrągowia Mrągowo: 12. Michał Lubowicki - 6. Bartłomiej Bartycha (83, 2. Dawid Wiśniewski), 10. Przemysław Kulig, 4. Szymon Tarnowski, 11. Cezary Korbus (46, 3. Łukasz Kundo), 7. Mateusz Niedźwiecki, 16. Damian Majak, 15. Mateusz Skonieczka (58, 5. Mateusz Adamiec), 9. Michał Suchodolski, 13. Szymon Nałysnyk, 14. Adam Kapusta.
Szczegóły sędziował: Mateusz Korneluk (Elbląg).

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrał w meczu IV ligi z Mrągowią Mrągowo 2:0 (0:0). Obie bramki dla "biało-niebieskich" zdobył Damian Zacheja.

W pierwszej połowie mimo kilku sytuacji olsztyński zespół niepotrafił pokonać bramkarza Mrągowii. Jeszcze przed przerwą z boiska wyleciał zawodnik gości i przez całą drugą połowę olsztyński zespół grał w przewadze. To ułatwiło zdobycie trzech punktów przez rezerwy Stomilu. Dwie bramki dla naszego zespołu strzelił Damian Zacheja. Stomil II Olsztyn na trzy kolejki przed końcem sezonu ma nadal realne szanse na utrzymanie się w IV lidze.

W niedzielę piłkarze Stomilu II Olsztyn rozegrają ligowe spotkanie z Mrągowią Mrągowo. Początek meczu o godzinie 15:30.

Spotkanie odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 18 w Olsztynie (Dajtki).