Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta

IV liga 2014/2015 (18. kolejka) Koniec Olsztyn - boisko przy Szkole Podstawowej nr 18 (Dajtki)
29 marca 2015 r.
godz. 16:30

Stomil II Olsztyn 1:2 Błękitni Orneta
1:0
39' (k) Arkadiusz Mroczkowski Bramki Kewin Fabisiak 66'
Patryk Chodkowski 72'
ż Patryk Głowacki
ż Karol Żwir
kartki Patryk Chodkowski ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 29. Michał Przyborowski - 20. Dawid Wiśniewski..." class="playerVote">Dawid Wiśniewski, 10. Arkadiusz Mroczkowski, 3. Rafał Remisz, 9. Piotr Wypniewski (71, 87. Piotr Wiśniewski), 24. Patryk Głowacki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 16. Dawid Bogdański (44, 21. Kamil Stankiewicz), 7. Dawid Chabko, 77. Karol Żwir, 5. Yasuhiro Katō.
Błękitni Orneta: 1. Mateusz Lawrenc - 6. Daniel Kogut (90, 5. Bartosz Borawski), 4. Przemysław Ziemianowicz, 13. Grzegorz Kulpaka, 8. Dariusz Wieliczko, 2. Bogdan Wieliczko, 16. Jakub Kowalczuk (58, 11. Kewin Fabisiak), 14. Radosław Goździkowski, 17. Tomasz Laskowski, 10. Michał Nędzi, 9. Patryk Chodkowski (90, 18. Sebastian Dzierzkiewicz).

Rezerwy Stomilu Olsztyn przegrały w meczu IV ligi z Błękitnymi Orneta 1:2 (1:0). Jedynego gola dla "biało-niebieskich" zdobył w 39. minucie z rzutu karnego Arkadiusz Mroczkowski.

- W drugiej połowie strata pierwszej bramki to jakiś dramat. Mogliśmy dwa razy wybić piłkę... I wtedy Błękitni na nas ruszyli. A my? Wyszliśmy senni na boisko, nie wiedzieliśmy, co chcemy grać. Głupio to wyglądało. Przegraliśmy na własne życzenie. Powinniśmy to wygrać, było nas siedmiu z pierwszego zespołu dlatego wypadałoby żebyśmy pokazali jakąś jakość. Niestety nie pokazaliśmy nic. Trzeba teraz "zapieprzać" na treningach i w innych spotkaniach udowodnić, że zasługujemy na grę w pierwszym zespole, a nie tylko na treningi.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 19:45:20

90' Koniec.
90' Koniec meczu.
90' Żółtą kartką ukarany Żwir.
72' Gol - Patryk Chodkowski. Niestety, przegrywamy 1:2.
71' Zmiana w Stomilu: Wiśniewski za Wypniewskiego.
66' GOL - Kewin Fabisiak. Niestety błąd jednego z naszych graczy i Fabisiak wyrównuje. 1:1.
63' Głowacki zszedł z boiska bez pozwolenia sędziego i otrzymał "żółtko".
62' Żółtą kartką ukarany Patryk Chodkowski. Zawodnik odzywał się w niekulturalny sposób.
58' Goście dokonują zmiany. Fabisiak za Kowalczuka.
46' 17:31 - początek drugiej połowy.
44' Zmiana w Stomilu: Stankiewicz wchodzi za Bogdańskiego.
39' GOOOOOOOOLLL - ARKADIUSZ MROCZKOWSKI! Zawodnik pewnie wykorzystał rzut karny.
38' Żwir faulowany w polu karnym - jedenastka!
31' Karol Żwir zdobywa gola, jednak sędzia odgwizduje spalonego, nadal 0:0.
18' Yasuhiro Katō minął rywala, po czym lobował bramkarza, ale piłka poleciała nad poprzeczką.
1' Początek spotkania. Walczymy o trzy punkty.
W dzisiejszym meczu nie zagra Piotr Żurawel, który ma problemy z plecami.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn w niedzielę rozegrają ligowe spotkanie z Błękitnymi Orneta. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy SP 18 w Olsztynie (Dajtki). Początek meczu o godzinie 16:30.

Olsztyńska drużyna zostanie wzmocniona piłkarzami kadry pierwszego zespołu, którzy w sobotę nie zagrają przeciwko łódzkiemu Widzewowi. Drużynę gości prowadzi pochodzący z Olsztyna i były trener rezerw Dariusz Maleszewski.

W rundzie jesiennej Błękitni Orneta wygrali ze Stomil II Olsztyn 1:0.