Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta

Rafał Śledź (2)
Szymon Tarnowski
Patryk Kun
Bramki
Bramki Stomil II Olsztyn: (I połowa) Maciej Kowalski - Filip Francuz, Adrian Żukiewicz, Wiktor Abramczyk, Piotr Wypniewski - Patryk Kun, Dawid Szymonowicz, Michał Wiśniewski, Artur Siemaszko, Wojciech Żęgota - Rafał Śledź. (II połowa) Maciej Kowalski - Damian Zacheja, Jakub Górski, Szymon Tarnowski, Wojciech Dubis - Dawid Chabko, Łukasz Kundo, Paweł Grela, Dembowski, Mateusz Kostek - Mateusz Jurczak.
Błękitni Orneta:
Szczegóły

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn wygrali 6:2 (3:2) z grającymi w lidze okręgowej Błękitnymi Orneta.

Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Mateusz Jurczak (dwie), Rafał Śledź (dwie), Szymon Tarnowski oraz Patryk Kun.

- Mamy jeszcze dużo rzeczy do poprawienia. W pierwszej części graliśmy słabo, w drugiej rywal opadł z sił i go dobiliśmy - mówił po mecz trener Michał Alancewicz.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn w sobotę o godzinie 10:00 zagrają z Błękitnymi Orneta (V liga).

Mecz odbędzie się boisku ze sztuczną nawierzchnią przy SP 18 w Olsztynie (Dajtki).