Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - GKS Wikielec

2012/2013 - IV liga (24. kolejka) Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej

Stomil II Olsztyn 3:4 GKS Wikielec
1:1
20' Mateusz Jurczak
52' Kacper Nawrocki
85' (k) Paweł Tomkiewicz
Bramki Remigiusz Sobociński 30'
Marcin Karczewski 50'
Marcin Karczewski 53'
Remigiusz Sobociński (k) 87'
ż Dawid Szymonowicz kartki Tomasz Szpatkiewicz ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 82. Krystian Burzyński - 14. Łukasz Szumski, 27. Michał Wiśniewski, 19. Dawid Szymonowicz (57, 12. Paweł Tomkiewicz), 18. Krzysztof Szaj - 87. Patryk Czokało, 55. Piotr Łysiak, 9. Wojciech Dubis, 23. Michał Alancewicz (70, 15. Adrian Żukiewicz), 31. Mateusz Jurczak - 11. Dariusz Dżus (46, 24. Kacper Nawrocki).
GKS Wikielec: 12. Maciej Kula - 13. Paweł Szkamelski, 6. Piotr Kacperek, 3. Grzegorz Ostanek, 9. Jerzy Janiszewski, 5. Zbigniew Marchlewski, 17. Sebastian Zajączkowski, 4. Adam Kołakowski, 16. Jacek Hulewicz (29, 15. Marek Witkowski; 80, 2. Tomasz Szpatkiewicz), 14. Marcin Karczewski, 11. Remigiusz Sobociński.
Szczegóły sędziował: Piotr Dudkiewicz (Elbląg).

Stomil II Olsztyn przegrał w meczu czwartej ligi z GKS-em Wikielec 3:4 (1:1). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Mateusz Jurczak, Kacper Nawrocki oraz Paweł Tomkiewicz z rzutu karnego.

Wynik spotkania bardzo dobrze ułożył się dla drużyny z Olsztyna, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Jurczaka. Goście jeszcze w pierwszej połowie potrafili doprowadzić do remisu. Na 1:1 trafił Remigiusz Sobociński.

Trzy bramki w meczu padły między 50, a 53 minutą meczu. Najpierw Karczewski strzelił bramkę dla gości, potem szybko ładnym strzałem wyrównał Nawrocki, ale chwilę później Karczewski ponownie wyprowadził Wikielec na prowadzenie.

Do remisu 3:3 z karnego doprowadził Tomkiewicz, a wynik meczu także z karnego ustalił Sobociński.

Drużyny nie mógł przed meczem zasilić pauzujący za kartki w pierwszej lidze Paweł Baranowski, ponieważ rozegrał już 2/3 meczów (21 spotkań) w pierwszym zespole.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:54:08

90' KONIEC, 3:4.
87' GOOL - niestety, 3:4. Sobociński wykorzystał rzut karny.
85' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL - PAWEŁ TOMKIEWICZ. Zawodnik "biało-niebieskich" wykorzystał rzut karny.
80' Szpadkiewicz wszedł za Witkowskiego.
70' Za Alancewicza na boisko wszedł Żukiewicz.
57' Tomkiewicz w miejsce Szymonowicza.
53' GOOL - Stomil niestety stracił trzecią bramkę, po raz drugi dzisiaj na listę strzelców wpisał się Karczewski.
52' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL! KACPER NAWROCKI! Mamy 2:2.
50' GOOL, 1:2 - Marcin Karczewski.
46' Nawrocki za Dżusa.
46' Piotr Dudkiewicz rozpoczął drugą połowę.
30' GOOOL - 1:1, do wyrównania doprowadził Remigiusz Sobociński.
29' Marek Witkowski w miejsce Hulewicza.
20' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL - MATEUSZ JURCZAK! Stomil II prowadzi od 20. minuty z GKS-em Wikielec 1:0.
1' "Biało-niebiescy" przeżywają obecnie kłopoty kadrowe. W pierwszej "jedenastce" po raz kolejny występuje trener Michał Alancewicz. Drużyny nie mógł przed meczem zasilić pauzujący za kartki w pierwszej lidze Paweł Baranowski, ponieważ rozegrał już 2/3 meczów (21 spotkań) w pierwszym zespole.
1' Minutę przed dwunastą rozpoczęło się spotkanie rezerw Stomilu z GKS-em Wikielec.
Pozdro ze stadionu Stomilu! Czekamy na Was kibiców! DZISIAJ TYLKO ZWYCIĘSTWO!

W niedzielę (12 maja) przed meczem pierwszej drużyny Stomilu Olsztyn o godzinie 12:00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 rezerwy "biało-niebieskich" zagrają w meczu 24. kolejki czwartej ligi z GKS-em Wikielec.

Trener Michał Alancewicz nie będzie mógł skorzystać z usług Grzegorza Żytkiewicza, który musi pauzować za żółte kartki.

GKS Wikielec zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Podopieczni Marka Witkowskiego wyeliminowali olsztynian z Wojewódzkiego Pucharu Polski.