Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - GLKS Jonkowo

Przerwany sparing rezerw Stomilu z Jonkowem

21 stycznia 2011 r.
godz. 10:00

Stomil II Olsztyn 0:1 GLKS Jonkowo
Bramki 30' Marcin Wiciński
Bramki Stomil II Olsztyn: Krzysztof Dziadura - Łukasz Buder, Oskar Osika, Michał Miąsko, Łukasz Szumski - Paweł Tomkiewicz, Andrzej Mański, Andrzej Jaroń, Paweł Dubis, Jakub Krajewski - Michał Suchodolski
GLKS Jonkowo:
Szczegóły sędziował: Michał Alancewicz (Olsztyn).
mecz przerwany w 38. minucie.
widzów: 15.

Sparingowe spotkanie Stomilu II Olsztyn z GLKS-em Jonkowo trwało zaledwie 38 minut. Do tego momentu zespół z Jonkowa prowadził 1:0.

Bramkę dla gości strzelił w 30. minucie Marcin Wiciński, który strzałem głową pokonał Dziadurę. Dlaczego zespół rezerw zszedł z boiska w 38. minucie? - Sędziowałem to spotkanie, bo nie było komu tego robić. Przez większość meczu słuchałem wyzwiska pod swoim adresem od jednej osoby z Jonkowa. Musimy się szanować - wyjaśnia Michał Alancewicz, który kazał swoim podopiecznym zejść w 38. minucie do szatni.

- Pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją - mówi zdziwiony trener Jonkowa. - No nic. Zagramy między sobą - dodaje.

W drużynie Stomilu II Olsztyn zagrali m.in. Oskar Osika oraz Andrzej Jaroń, którzy dotychczas grali na wypożyczeniach w III lidze.

W kolejnym spotkaniu sparingowym będzie już normalny arbiter. Takie zapewnienie przekazał nam trener Michał Alancewicz.