Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko

Bramki Grzegorz Bierć 44'
kartki Krzysztof Koleśnik ż
Michał Sadłos ż
Tomasz Gzyl ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 33. Michał Leszczyński - 21. Oskar Osika (75, 9. Wojciech Dubis), 2. Adrian Żukiewicz, 5. Rafał Remisz, 15. Wojciech Dziemidowicz, 22. Patryk Kun, 17. Arkadiusz Mroczkowski, 12. Mateusz Mikulak (67, 4. Bartosz Bartkowski), 10. Ángel Segarra, 11. Piotr Wypniewski (57, 24. Mateusz Musiński), 14. Andrzej Jaroń (52, 13. Andrzej Mański).
Mamry Giżycko: 1. Stanisław Astapow - 18. Tomasz Gzyl, 4. Michał Sadłos, 16. Kamil Kajrys, 14. Patryk Mazurkiewicz (69, 2. Tomasz Mikołajczak), 10. Krzysztof Koleśnik, 8. Kamil Kamiński, 7. Grzegorz Bierć, 6. Piotr Reczek, 9. Krystian Wiszniewski (84, 17. Grzegorz Kolaczuch), 15. Aleksandr Kachno (90, 3. Kamil Kalinowski).
Szczegóły sędziował: Tomasz Brygoła (Reszel).

Mamry Giżycko wywiozły z Łukty komplet punktów. Stomil II Olsztyn mimo, że miał wiele sytuacji podbramkowych nie strzelił żadnego gola.

Podopieczni Michała Alancewicza stracili bramkę w 44. minucie. Mamry stworzyły sobie pierwszą sytuację w meczu i od razu strzeliły bramkę. Grzegorz Bierć znalazł się sam na sam z Michałem Leszczyński i pokonał olsztyńskiego bramkarza.

Rezerwy podobnie jak w ostatnim meczu z Barkasem miały ten sam problem. Piłkarze Stomilu II Olsztyn stwarzali sobie sytuacje, byli dominującą drużynę, ale nie potrafili wykonać ostatniego podania. W drugiej połowie było jeszcze ciężej, ponieważ Mamry praktycznie całym zespołem broniły dobrego rezultatu.

- Brakowało nam wykończenia. Mieliśmy dużo stałych fragmentów po których powinno coś wpaść. Przeciwnik zrobił pierwszą akcję i od razu strzelił bramkę. Ten moment zaważył o wyniku. W drugiej połowie się cofnęli i umiejęnie wybijali piłkę. My nie mogliśmy się przebić. Niestety nie mamy czy straszyć z przodu... - mówił po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

W sobotę piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają ligowe spotkanie z Mamrami Giżycko. Spotkanie odbędzie się na boisku w Łukcie. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Trener Zbigniew Kaczmarek oddelegował do drugiej drużyny trzech piłkarzy: Rafała Remisza, Michała Leszczyńskiego oraz Ángela Segarrę.

Spotkanie odbędzie się w Łukcie. Niestety rezerwy muszą się tułać po obcych boiskach ze względu na stan murawy na stadionie w Olsztynie, która nie może być zbyt mocno eksploatowana. Oczywiście rezerwy w Łukcie czują się jak u siebie. Na ostatnim meczu ze Zniczem Biała Piska było więcej kibiców niż na spotkaniach w Olsztynie.