Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Motor Lubawa (juniorzy)

19 października 2014 r.
godz. 15:00

Stomil II Olsztyn 4:0 Motor Lubawa (juniorzy)
0:0
59' Szymon Sokołowski
63' Yasuhiro Katō
70' Michał Trzeciakiewicz
78' Yasuhiro Katō
Bramki
Bramki Stomil II Olsztyn: 29. Michał Przyborowski - 23. Arkadiusz Koprucki, 3. Wojciech Ratajczak, 90. Łukasz Wojciechowski, 8. Michał Wiśniewski, 12. Michał Trzeciakiewicz, 15. Bartosz Musiał, 5. Yasuhiro Katō (86, 9. Kamil Stankiewicz), 10. Arkadiusz Mroczkowski (54, 87. Dawid Mieczkowski), 24. Michał Alancewicz (74, 7. Paweł Zajączkowski), 2. Szymon Iwaszko (46, 21. Szymon Sokołowski).
Motor Lubawa (juniorzy): 1. Jacek Malanowski - 9. Marek Śnieżawski, 19. Jarosław Rzeźnikiewicz, 3. Przemysław Roszkowski, 20. Łukasz Laskowski, 5. Łukasz Lewalski, 16. Grzegorz Brodziński (85, 15. Artur Śmigielski), 13. Kamil Urbański, 18. Grzegorz Żak (64, 14. Radosław Lewicki), 10. Filip Kocięda (72, 7. Jacek Hulewicz), 11. Łukasz Świgoń (74, 6. Łukasz Wietecha).
Szczegóły sędziował: Robert Michalak (Szczytno).

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały z Motorem Lubawa 4:0 (0:0). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Szymon Sokołowski, Yasuhiro Katō (dwa) i Michał Trzeciakiewicz.

W drugiej połowie w polu zagrał nominalny bramkarz Dawid Mieczkowski. Zawodnik jest poobijany i dzisiejszy mecz potraktował jako jednostkę treningową.

- Skład rezerw jak zwykle eksperymentalny, ale szacunek dla piłkarzy, że dali radę. Muszę pochwalić Michała Alancewicza, który zawsze jest na wezwanie i z tą młodzieżom, która się zebrała i doświadczonymi zawodnikami, zdobyli trzy punkty. Ważne trzy punkty w kontekście utrzymania rezerw w IV lidze. Cieszę się, że zagraliśmy konsekwentnie na zero z tyłu.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 13:14:25

90' Koniec meczu. Spotkanie zakończyło się wygraną 4:0.
86' Niestety, straciliśmy łącze z naszym wysłannikiem. O końcowym wyniku poinformujemy najszybciej jak się da.
86' Yasuhiro Katō schodzi, a za niego Kamil Stankiewicz.
85' Kolejna zmiana w Motorze. Za Brodzińskiego wchodzi Śmigielski.
78' GOOOOOOOOOOLLL - Yasuhiro Katō! Piłka po strzale Japończyka z 20 metrów odbija się od słupka i wpada do bramki. 4:0!
75' Trzecia zmiana w Stomilu. Paweł Zajączkowski za Michała Alancewicza.
74' Wietecha za Świgonia.
72' Hulewicz za Kociędę.
70' GOOOOOOOOLLL - MICHAŁ TRZECIAKIEWICZ, podawał Katō.
64' Lewicki za Żaka.
63' GOOOOOOOOOOLLL - Yasuhiro Katō! 2:0!
59' GOOOOOOOOOOLLL - SZYMON SOKOŁOWSKI! Prowadzimy 1:0.
54' Mieczkowski za Mroczkowskiego. Bramkarz Stomilu wszedł, żeby zaliczyć jednostkę treningową.
46' Sokołowski za Iwaszko.
46' Gramy!
45' Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek.
30' Piłka po uderzeniu "nożycami" przez Ratajczaka trafiła w poprzeczkę.
16' Katō oddał groźny strzał na bramkę, jednak Malanowski obronił, co prawda z problemami, ale skuteczna interwencja. Nadal bez bramek.
5' Yasuhiro Katō strzela gola, sędzia jednak odgwizduje spalonego, wątpliwa decyzja arbitra.
1' Spotkanie rozpoczęte, liczymy na trzy punkty "biało-niebieskich".
Mecz rozpocznie się z 10-minutowym opóźnieniem, bowiem do 14:30 trwało spotkanie trampkarzy i zawodnicy mieli za mało czasu na rozgrzewkę.
W drugiej połowie w ataku zagra... Dawid Mieczkowski. Zawodnik jest poobijany i w ramach jednostki treningowej wystąpi w polu.

W niedzielę piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają ligowe spotkanie z Motorem Lubawa. Spotkanie odbędzie się na Dajtkach.

Początek o godzinie 15:00.